Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lennél Te is szexis anya?

Lennél Te is szexis anya?

Figyelt kérdés
Olvasta valaki ezt a könyvet? Tetszett?
2011. jún. 17. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a könyvet. Pusztán a kérdésre reagálva, igen. magammal kapcsolatosan ez nagyon fontos vágyam. Nem vagyok hiú, meg az a típus aki smink nélkül a szemetet se viszi le, de nem is gondolom, hogy ez a szexisség meghatározója.
2011. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én hellyel közel annak tartom magam,főleg most hogy fogytam 7 kilót, mindenki azt mondja milyen jól nézek ki.

Az sem elhanyagolható, hogy a negyedik x kapujában, simán 30-nak néznek:-)))

2011. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a könyvet, de a kérdésre válaszolva, én nem lennék, mert én már az vagyok :) Na, nem vagyok éppen topmodell típus, de a magam módján szexisnek tartanak.
2011. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Milyen ruhákban mentek be a városba?
2011. jún. 17. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:

2.

tegnap farmer miniszoknya, kockás karcsúsított blúz és feket saruszerű szandál volt rajtam, pont bent voltam a 2 gyerekkel a belvárosban

2011. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1.

Szintúgy farmer, valami divatos nyári nadrág, szoknya, most vettem kisruhát is (eddig ezeket nem hordtam), papucs vagy saru, idén én is a topszerű felsők helyett a lenge blúzokat részesítem előnyben.

2011. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A könyvet én sem olvastam. De én is szexinek tartom magam. Ez nagyrészt a férjemnek köszönhető. Még van rajtam pár kiló felesleg, konkrétan 4, de dolgozom rajta. Ő mégis mindig megdicsér, látom a tekintetén, hogy tényleg gyönyörűnek tart, és szexinek. :) Csinosan öltözködöm, és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Szerintem nagyon sok múlik ezen.

Legtöbbször magas sarkúban megyek vásárolni, csavarogni. Hozzá szoknya, vagy rövid naci -nem sportos, elegánsabb térdnaci inkább. Csinos felsőim vannak, szerencsére a cicimet nem viselte meg a szoptatás, így bátran veszek fel mély dekoltázsú felsőket. :)

2011. jún. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a konyvet.

Konkretan a kerdesre valaszolva:

en szexis Anya nem akarok lenni, szexis no vagyok, szeretnek is az maradni. De konkretan nem az Anya szerepemhez fuzodoen akarom gyakorolni a szexiseget.

Nem tudom erted-e.

Csinos anyuka vagyok, normalisan, noiesen oltozkodom atlag napokon is, odafigyelek magamra, az oltozkodesemre akkor is, amikor a gyerekekkel megyek valahova.

De konkretan szexisen nem oltozom, nem viselkedem amikor a gyerekekkel vagyok (csinosan es noiesen igen, de az nalam nem egyenlo a szexissel).

Szexis akkor vagyok, akkor akarok lenni, amikor egyeb programunk van. De mondjuk babakocsit tolva nem ringatom a csipomet jobbra-balra ugy, hogy koppanjon a keritesen, ha viszont mondjuk a ferjemmel romantikazunk, akkor parducjaras siman belefer. :-)

2011. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval egy az egyben egyetértek!:)
2011. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia


Szeretnek az lenni nagyon.

Amit ki tudok hozni magambol azt megteszem, de le kene fogynom, hogy tenyleg sexis legyek.

Amit szivesen hordok:

szuk sotetkek farmer (mert a sotet slankit kicsit) tunikakkal, bovebb felsokkel es saru, balerinacipo strasszos papucsok.

PL:

[link]

[link]

[link]


Alap sminket mindig csinalok, ha megyunk setalni , vasarolni stb.

Szempilla spiral + pirosito (ha van mit eltakarni akkor alapozo is)

2011. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!