Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lennél Te is szexis anya?

Lennél Te is szexis anya?

Figyelt kérdés
Olvasta valaki ezt a könyvet? Tetszett?
2011. jún. 17. 08:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én épp most készülök elindulni itthonról. Találtam a szekrényben egy cuccot, amit eddig csak télen hordtam, garbóra felvége, most meg rájöttem, hogy ez önmagában is megállja a helyét. Szóval, van rajtam egy 3/4-es cicanadrág, egy fekete-fehér balerinacipő meg egy hosszú felső, ez szürke, az oldalán egy masni van, és igen mélyen dekoltált :) Eddig azt hittem, hogy ha simán felvenném, akkor kint lenne a melltartóm is belőle, de pont nem, ráadásul kimondottan vékonyabbnak látszom benne valamiért, szóval asszem ezt gyakrabban fogom hordani :)

Magassarkúval még jobb lenne, mert átkozottul alacsony vagyok, de szinte minden magassarkúban megfájdul a lábam pár lépés után.

2011. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

12:12-es vagyok.

En 80%-ban ruhat/szoknyat hordok, ha megyunk valahova, de otthon is gyakran, mert nekem az egyberuha a legkenyelmesebb viselet. Itthoninak altalaban olyan darabokat fogok be, ami kenyelmes, pamut, nez is ki valahogy, de annyira mar nem jo, hogy utcai viseletnek hasznaljam.

Nyilvan attol is fugg, hogy hova megyunk, amikor a kozeli mezot veszem iranyba ket gyerekkel es egy kutyaval, akkor halaszgatya/tornacsuka a legidealisabb.

Nem alkalomra, csak setara, vagy ugyintezesre, bevasarlasra hasonlokat veszek fel:

[link]

Vagy mint ezen a jobboldali leggings-szel: [link]

Es hasonlokat: [link]

[link]

[link]


De vannak rovidebb lenvaszon szoknyaim is, azokat is szeretem ujjatlan, szuk, de egyszerubb felsovel.

Es a szines ruhakat ilyenkor nyaron (turkiz, piros, lila, szines mintas).


Ha alkalomra megyunk (szinhaz, vacsora, stb), akkor hasonlokat:

[link]

[link]

[link]

[link]


Bulizni pedig nyilvan helytol fuggoen ilyesmit is:

[link]

[link]

2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a könyvet, de annak tartom magam.
2011. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!