Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

17 éves lány vagyok a barátommal féléve vagyunk együtt. Tegnap a strandon egy nő bahajolt és ő jól megbámulta. Majd mikor rákérdeztem h tetszik? Ő azt mondta picit már már mosollyal az arcán...

Figyelt kérdés
Néha eltaszítom magamtól azóta és talán kedves sem annyira vagyok vele,de ezzel, hogy közvetlen melette feküdtem és akkor ő megbámulja szinte már úgy h a nyelve a bokáját csapdosta hát nemtudom számomra igencsak sértő volt.Túlzásba viszem ezt a dolgot??
2008. jún. 23. 21:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a szemedet te is csak tanulásra használd, és attol még nem vagyok paraszt mert nézelödöm. nem bután csorgo nyállal bámulok, mernézem azt annyi. 1kicsit lehet maradi vagy.
2008. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Akkor mit szólnál ha a bnőd, egy másik férfi intim tájékát bámulna és közben ecsetelné mekkora...Nem maradi vagyok csak normális.Nem kurva.
2008. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ki mondna, hogy az egekig istenitem!!?? sztem az nem bajd ha megnézem, nem kezdem mondani: láttad milyen jol nézki!!?? hogy mennyire gyönyörü...stb
2008. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Az lehet.Volt egy exbarátom 10 évvel idősebb mint én.Ő abszolútde nem tisztelte a női nemet engem meg tulajdonként kezelt és a "szépségkirálynőket"(kis megyei nem országos)nézegette elég durván előttem.Már akkor ki kellett volna dobnom.Utána egyre jobban megalázott, abba is bele akart szólni mit húzzak fel.Szerencsére kiléptem a kapcsolatból.De azért azt tanácsolom a hölgytársaimnak az ilyen apró jelekre figyeljenek.
2008. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Szóval van mikor a bámulásotok a pofátélanság határát súrolja.Tudom mert sokak szépnek tartanak.És elég sok pasi megnéz mégha ott a bnője is, pedig nem vk kihívó.Lehet maradi vk, de én rászólnék.
2008. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
50%

Lehet kulturáltan is megnézni vkit minden különösebb szándék nélkül, és van amikor tényleg gusztustalanul bámul valaki. Nem kellene össze téveszteni a kettöt.

Az elsöre elég 1-2mp és ennyi.

2008. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
17%
szerintem ez egy nagy hulyeseg........nehogy megmond mar neki hogy kit nezzen meg...szt az szamit h veled van....szt ne taszitsd el magadtol mert majd azt fogja hinni h mar nm szereted......
2008. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
jah, akkor meg tényleg nézelödni fog.
2008. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Sztem ezen nem kell kiakadni. ha latsz vmi jó pasit, biztos te is megnézed. de az, h megnézed, nem egyenlő azzal, h ki is kezdesz vele. neha elofordul ilyesmi.. sajnos a pasik elobb néznek, mint gondolkodnak.. de ne aggodj, amig veled van, neked mondja h szeret, meg minden, addig nincs baj. persze, elhiszem, h kiakadtal, de higgadtan probald vele megbeszelni, h neked ez mennyire rosszulesett.
2008. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Megkérdezném, kire gondol, szeretkezéskor.
2008. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!