Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

17 éves lány vagyok a barátommal féléve vagyunk együtt. Tegnap a strandon egy nő bahajolt és ő jól megbámulta. Majd mikor rákérdeztem h tetszik? Ő azt mondta picit már már mosollyal az arcán...

Figyelt kérdés
Néha eltaszítom magamtól azóta és talán kedves sem annyira vagyok vele,de ezzel, hogy közvetlen melette feküdtem és akkor ő megbámulja szinte már úgy h a nyelve a bokáját csapdosta hát nemtudom számomra igencsak sértő volt.Túlzásba viszem ezt a dolgot??
2008. jún. 23. 21:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Én 7 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ha pl sétálunk és lát egy jó nőt, én is meg szoktam kérdezni, hogy tetszik-e neki. Szerintem tük hülyeség, ha letagadja... úgyis tudjuk. Ezért én azt szoktam csinálni, hogy ha tényleg szép a nő, azt én is megjegyzem :-) Így látja, hogy nem tartok attól, hogy megcsal és nem veszekszünk féltékenység miatt. Amúgy meg senki sem fogad vakságot, hanem hűséget. És nincs abban semmi, ha megbámul egy nőt, mert nem hiszem el, hogy te nem szoktál megbámulni egy jó pasit. Szeritnem túlzásba viszed ez, nem kell ezért ridegebbnek lenned a pasiddal.
2008. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Nem is az a baj,h megnézi csak könyörgöm ne akkor amikor melette fekszem. Mert számomra az nem ok h melettem folyik a nyála másért...
2008. jún. 23. 22:22
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Örülj Neki, hogy megnézi, azért van a szeme nem azért, hogy a szappan csípje! Túl érzékeny vagy szerintem. Eszembe sem jutna rákérdezni. Az lenne a komoly, ha még azt is megszabnák a nők a férfiaknak, hogy mit nézzenek. Természetesen, ha túlzásokba esik és ez mondjuk többször előfordul, akkor lehet, hogy szóvátenném, de semmiképpen nem így! A tiltott gyümölcs mindig édesebb, ezt ne feledd!
2008. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
69%

teljesen megértelek, és én is ezt tenném... igazából mindenkinek más a véleménye, hogy mi megengedhető, de én amellett vagyok, hogy ha velem jár, akkor szeressen annyira illetve tetszek neki annyira, hogy ne bámuljon meg más nőket... Én most 3 éve vagyok együtt a barátommal, és az elején kicsit féltékenykedő voltam, bár nem volt igazán okom rá, csak féltem, hogy ez lesz, ami veled történt, és én is így viselkedtem vele. De mára már teljes a bizalom, tudom, hogy én tetszem neki a legjobban, és ő is nekem. én sem szoktam megbámulni más srácokat, akárhogyan is néznek ki. nekem ez furcsa lenne, és neki is, ha ő bámulna meg nőket. bár próbálok mindig a kedvében járni, hogy még eszébe se jusson más nőért ácsingózni...

én a helyedben kipróbálnám, hogy ő mit szól hasonló helyzetben... szóval megbámulnék a szeme láttára egy srácot (ha szól érte akkor már fel is vetette a témát, ha nem szól, akkor pedig be kell vallanod, hogy téged ez eléggé zavar, és mondja meg, hogy mi nem tetszik rajtad eléggé ahhoz, hogy más csajokat kelljen nézegetnie)

én ki nem állhatom, ha nem tart elégnek engem, de mint látod az 1. hozzászólónál, van aki másképp fogja fel. biztos fiúknál is. ha neked úgy könnyebb, beszéld meg vele őszintén, hogy zavar, de azt se szeretnéd, hogy titokban nézegesse a lányokat, hanem, hogy te tetszél neki a legjobban...

2008. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

Igen, túlzásba viszed.

Most komolyan, szeretnétek ha vakok lennénk ?

Személy szerint én örülök hogy értelmes párt találtam aki megérti hogy én őt szeretem és azért meg megnézek esetleg egy csajt, attól még mindig ő mellette vagyok és ha lehet mellette szeretnék megöregedni.

2008. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
szerintem azzal nincs baj, ha egy kapcsolatban lévő férfi szimplán megnéz/ránéz egy csajra, de ha mellette fekszik a barátnője, és úgy megnézte a behajoló csajt "h a nyelve a bokáját csapdosta" az kicsit durva... szerintem megérthető, hogy ezt már nem lehet csak úgy elnézni... azért korlátok vannak
2008. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
70%
Egy ilyen dolog mennyire zavaró,az a nézés milyenségétől függ.Ha csak ránéz,odanéz még nem zavaró,de ha úgy nézi meg,hogy gondolatban már "le is vetköztette"szinte,az már zavaró,pláne,ha a barátnője mellett csinálja valaki.
2008. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%
Erre ha jóban lennénk, azt mondanám, hogy ne hisztizz, de így nem mondom. Ne nevelj se papucsot, se buzit.
2008. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
52%

ha van egy jó kocsid, a többire rá se nézel? persze, hogy rá nézel, de mégcsak nem is gondolsz arra, hogy átülj a sajátodból.


tudom nem a legjobb példa, de a lényeget lehet érteni. teljesen normális, nem kell féltékenykedni, megnézi, nyugtázza, hogy jó, de attól még veled marad, ebből nem következik egyenesen, hogy megcsal, vagy akar.

2008. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%

szerintem egyértelmű, hogy a barátod túlzásba vitte a bámészkodást

ha te vissza tudod fogni magad, és nem nézel meg minden szépen kigyúrt, helyes pasit így, akkor ő is uralkodjon magán... főleg ha ezt téged ennyire zavar... mindenképp beszéljétek meg őszintén, ha tényel szeret és fontos vagy neki, akkor változtat a szokásain

2008. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!