Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

17 éves lány vagyok a barátommal féléve vagyunk együtt. Tegnap a strandon egy nő bahajolt és ő jól megbámulta. Majd mikor rákérdeztem h tetszik? Ő azt mondta picit már már mosollyal az arcán...

Figyelt kérdés
Néha eltaszítom magamtól azóta és talán kedves sem annyira vagyok vele,de ezzel, hogy közvetlen melette feküdtem és akkor ő megbámulja szinte már úgy h a nyelve a bokáját csapdosta hát nemtudom számomra igencsak sértő volt.Túlzásba viszem ezt a dolgot??
2008. jún. 23. 21:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
csak ezzel a megnézi nyugtázzával az a gond, hogy -természetesen - a nőket zavarja (úgy is mondhatnám, hogy épp ellenkezője egy bóknak), ha érdeklődsz más lány iránt miközben vele vagy - a kocsidat nem zavarja, ha egy másik jobban tetszik... gondolom egy férfinak sem esne jól, ha a barátnője más férfiak után fordulna, vagy éppenséggel érdeklődne, hogy mekkora farkuk van, megtudja, nyugtázza, hogy jó, és annyi...
2008. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom, van hogy megbeszélem a barátnőmmel egy srácról hogy jóképű-e vagy sem. Igazából nem érdekel ha ő megnézi-e vagy sem, amíg engem szeret és velem van. Minek legyek féltékeny feleslegesen...
2008. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Tettem fel egy hasonló kérdést nemrég, nézd meg a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az én pasim egyszer még egy fényképet is csinált egy csajról, annyira titokban hogy én sem vettem észre pedig együtt voltunk. Utcán is megfordult egy csajért, úgy hogy fogta a kezem. Nagyon rosszul tudnak esni ezek. Én megértelek. Én mindig szóltam neki, hogy ezt ne csinálja, meg nem esik jól, ráadásul az enyém még tagad is. Valamennyire már visszafogta magát, én meg próbálom valahogy erősíteni az önbizalmam amit ledöntött. Elég nehéz. És ez tök nincs jól így, mert a párod mellett elvileg szépnek, királynőnek kéne hogy érezd magad.

2008. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Sokan félre értitek nem vakságról meg egyebekről van szó hanem arról, hogy NE AKKOR AMIKOR MELETTE VAGYOK! És amiről nem tudsz az nem esik szarul...Jah és ettől, h szólók neki h ez nekem szarul esik attól se nem lesz buzi de még csak papucs sem!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 24. 13:12
 15/40 anonim ***** válasza:
50%
Hát nem tudom...Én tuti kidobnám.AZ ilyen nem változik.Vagy éreztesd vele.Te is bámuld a pasikat.Meg beszélj egyfolytában arról, h tetszenek neked.Ha ott van a pasid tedd féltékennyé.Incselkedj,szemezz egy másik pasival.Ha meg rád szól, modd neki h te is ezt csináltad velem!És ha nem tudnád a nők és férfiak egyenlőek.Ha ez sem megy.Dobd ki.Ez megalázó és a végén aláássa az önbecsülést.Az ok h nem kell vaknak lenni, de ez bunkóság.
2008. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Ja és aki egyszer megpofoz egy nőt az másodjára is megfog , akinek szokása a bámulgatás, cikizés az még többet fogja csinálni.Ne dőlj be neki!
2008. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszban nincs túl sok igazság, az ok hogy aki egyszer megpofoz egy nőt az mégegyszer egfog, de az, hogy aki "bámul" az többet is fog, nem. z olyan mintha az italból vagy cigibőől egyenseen kövekezne a drog is.
2008. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
64%
De van igazság.Több példát is tudok ismerettségi körből...Fiatalon ilyen csalfák voltak aztán férjként meg már csalnak...
2008. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
És a cigarette is drog.Mivel a nikotin az.Még ha legális is.
2008. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha megpróbálnád vele ezt megbeszélni komolyan és ennek ellenére sem változtat, akkor vagy ilyen "típus" és változni nem nagyon fog max. megpróbál odafigyelni erre több kevesebb sikerrel (volt már ilyennel dolgom). Vagy nem tisztel eléggé (vagy egyáltalán), ami talán a Te "sarad" is. Én azt mondom, hogy hisztivel nem sokra mész a tettek mezejére kell lépned. Én megpróbálnék hasonlóan viselkedni mint Ő és nem szólni amikor Ő "akciózik", ha nem válik be, elgondolkodnék azon, hogy Ő e az igazi számomra!
2008. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!