Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves lány vagyok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

17 éves lány vagyok a barátommal féléve vagyunk együtt. Tegnap a strandon egy nő bahajolt és ő jól megbámulta. Majd mikor rákérdeztem h tetszik? Ő azt mondta picit már már mosollyal az arcán...

Figyelt kérdés
Néha eltaszítom magamtól azóta és talán kedves sem annyira vagyok vele,de ezzel, hogy közvetlen melette feküdtem és akkor ő megbámulja szinte már úgy h a nyelve a bokáját csapdosta hát nemtudom számomra igencsak sértő volt.Túlzásba viszem ezt a dolgot??
2008. jún. 23. 21:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%

figyelj, akik ezt a papucsos-vakságos-nők kocsihoz hasonlítgatásos dolgokat írják, azok mind férfiak. azért kakaskodnak itt (és szavazzák le a normális véleménynyilvánításokat), mert nem akarják beismerni, hogy olykor (undorítóan) megbámulnak egy-egy lányt, és nem akarják elismerni, hogy ez tényleg gáz. múltkor a metrón mellőlem felállt egy lány, és az előtem ülő csávó úgy megbámulta a seggét, hogy legszívesebben képentöröltem volna... én is utálom ha megbámulnak, főleg ha egy csávó, aki lánnyla van. nekem nagyon rosszul esne ha a barátom más után nézne, mert szerintem elvárható, hogy CSAK veled foglalkozzon. természetesen vannak lányok, akik másképp ítélik meg, de ők normálisan írták le a véleményüket, nem úgy, mint az itt kommentáló férfiak.

jójó, én is leírom, hogy persze ha ránéz egy lányra a barátom, nem akadok ki tőle egyáltalán, de neki eszébe sem jutna megbámulni egy dögös lányt, főleg ha nem velem van... sztem ez tök okés - és ettől sem buzi sem papucs nem lesz a férfi, max azt jelenti, h tud uralkodni magán, és tiszteli a barátnőjét.

gondolom engem is leszavaznak majd, de szerintem ne az ő véleményükre támaszkodj. ha neked rosszul esik, akkor tudd, hogy nem vagy túlérzékeny, más lányoknak is ez a véleménye, mint ahogy láttad itt (de ha belegondolsz a dologba, sztem te is tudod, nincs szükség kérdésre). beszélj vele, hogy fogja vissza magát a normális keretek közé... drukkolok

2008. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
24%
igazad van, tényleg férfi vagyok. és egy utolsó szemét. mennyivel szebb hely lenne nélkülünk a föld. akkor majd bámulgatnátok egymást. bezzeg ha téged bámulna meg egy srác, aki a nője mellett van nem panaszkodnál...
2008. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
De panaszkodnák egy másik válaszadó vagyok.Bámult meg már férfi elég durván úgy, hogy ott volt mellette az állapotos barátnője!!!!!!!!!Rohadt szarul éreztem magam.Le se vette a melleimről a szemét holott nem gigantikus hanaem közepes.Undorító féreg az ilyen.Gondolj bele a terhes barántőjének hogy esett?Ezért nem szabad az ilyet hagyni.HA valaki ilyen és nem hagyja abba.Azonnal dobni.
2008. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az a válaszoló, akinek az előző előtti kommentáló válaszolt! már bocsi, de te nagyon h*lye vagy! még arra sem vagy képes, hogy elolvasd, amit írtam? mert ezt írtam: "én is utálom ha megbámulnak, főleg ha egy csávó, aki lánnyla van." elég gyakran előfordul, hogy megnéznek, és jól is esik általában, de ha egy lány áll a pasi mellett, akkor mindig eszembe jut, h mi lenne ha az én barátom is ezt tenné, és elundorodom az embertől! akármibe is kötsz bele, és akármit is magyarázol, ez akkor undorító, ahogy az előző válaszoló is megmondta! ráadásul nekem nem A férfiakkal van bajom (hát persze hogy nem, de vmibe bele kellett kötnöd), hanem azokkal, akik ilyeneket csinálnak. utánom ha nem tisztelik a férfiak a nőket, és azt is, ha a nők nem eléggé a férfiakat (aki megérdemli)!

nekem már 2 és fél éve van barátom (akivel nagyon szeretjük egymást), azt hiszem, ha rossz állásponton lennék, nem lenne ilyen hosszú kapcsolatom.

és még a kocsis hasonlathoz: ha én meglátok egy jó kocsit, szivesen átülnék bele - és sztem ezzel mindenki így van... ezzel pont az ellenkezőjét bizonyította az illető...

2008. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

az vagyok, akinek az utolsó válaszoló írt.


bocs, beismerem a kocsis példa rossz volt, ez igaz. de az, hogy mennyire undorító amit csinálnak a férfiak, szubjektív. én tényleg férfi vagyok, és ha meg is nézek egy nőt az utcán, semmiképp nem akarom úgy bámulni, hogy megsértsem a barátnőm, vagy őt. mindkét félnek kölcsönös kompromisszumokat kell kötni, és nem elsőre megsértődni, hanem megtalálni mindkettőnek, hol a határ, és megpróbálni betartani.

2008. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

Azért van a szemünk, hogy nézzünk.

Az hogy megnézünk más lányokat még nem jelenti azt hogy bele is akarunk mászni.

2008. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Akkor ne a bnőd jelenlétében tedd.Szemed hasznosabb dolgokra használd.
2008. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Ok, majd csukott szemmel fogok közlekedni, hogy véletlenöl se legyen ilyen gond.
2008. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Hülye paraszt vagy már bocs.Le lehet pontozni, de az az igazság-Az ilyenekne esélyt se adnék génjeik továbbörökítésére.
2008. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Hasznosabb lenne ha tanulnál vele.Az ilyennek mine bnő?Menjen kurvázni.Aztán ha kap vmi bajt meg öregen egyedül marad és nem lesz, aki ápolja ő baja.
2008. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!