Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedik a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedik a szüleim hogy a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok a barátom meg 18 éves
2013. júl. 1. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam?
2013. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
talán azért mert csak 16 éves vagy -.-'' Jol teszik hogy nem engedik.
2013. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2013. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mutasd be a szüleidnek olyan szempontból, hogy biztosan szimpatikusnak tűnjön. Valószínűleg a korod miatt nem engednek, vagy mert nem ismerik eléggé és nem bíznak benne.
2013. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 Ha valaha lányom lenne, én megengedném neki, hogy 16 évesen együtt aludjon a barátjával ha régóta együtt vannak. Az ő döntése nem az enyém.
2013. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán azért hogy 9 honap mulva nehogy baki legyen
2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4hónapja vagyunk együtt
2013. júl. 1. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 Találtak már erre megoldást egy ideje.
2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják a szülők h a f@.sz nappal is feláll?
2013. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy beszélj a szüleiddel erről, nyugodt körülmények között.

Lehet hogy éppenséggel a fiúról nincsenek jó véleménnyel, vagy még annyira nem ismerik.


Én 16 voltam amikor a barátommal először együtt aludtam. Ő akkor 23 éves volt. Anyáék nagyon szeretik meg régóta ismerik, szóval másfél hónapra rá megengedték hogy együtt aldjunk amikor összejöttünk. Akik azt írják hogy majd 9 hónap múlva nézd meg magad, azoknak üzenném, hogy mi csak 5 hónap után feküdtünk le egymással, hiába a sok ott alvásnak. És most már több mint egy éve boldogan megvagyunk, szóval semmi baj nincs abból ha együtt alszanak a párok.


De egy kis kulisszatitok :D

Nem lesz valami jó az első együttalvás, azt se fogod tudni hogy feküdj hogy jó legyen mind2-nek, ne húzd a hajad, be legyél takarva rendesen stb.. :D na de mind1 :) egy idő után viszont csodás :)

2013. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!