Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy anyukám 49 éves beteg iszonyatosan kevés rokkantsági ellátást kap. A betegsége miatt nem tud dolgozni én segítem öt anyagilag, mert hiába van egy nővérem sem fizikálisan sem anyagilag nem lehet rá számítani. Van egy barátom akivel 3,5 éve együtt vagyunk aki most nagyon el akar menni másik városba. A problémám az hogy azt érzem két tűz között vagyok. Mert ha nem megyek a barátommal rosszul esne neki az olyan mint hogyha én semmilyen jövöt nem terveznék vele, viszont ha itt hagyom az anyukámat akkor meg az nem lenne jó. Kezdek félni hogy nekem igy anya miatt sose lesz normális életem. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék. Pedig oktober végén több mint valószinű h el kellesz döntenem hogy hogyan tovább...Légyszi segítsetek.
2013. jún. 29. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt a barátodnak.
2013. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen beteg anyukád, nem tudja ellátni önmagát? Mert akkor maradjatok legalább a közelében, ezt a barátod is meg fogja érteni, ha igazán szeret.

Ha el tudja látni önmagát, akkor talán elköltözhettek távolabbra, de haza tudsz küldeni neki pénzt és meg is látogathatod hétvégenként...

Nem tudom, mennyire súlyos. :(

2013. jún. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálnám megbeszélni vele,meg a nővéreddel is.


Amúgy ha nem csak anyagilag segíted,akkor az ápolásra is kaphatsz segélyt.

2013. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állandó felügyeletet igényel,akkor valahol el kellene helyezni.szar helyzet az ilyen..

a saját jövődet ha feláldozod akkor bánni fogod.

2013. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszi a válaszaitokat. Nem szerencsére azért nem olyan beteg hogy pelenkás lenne vagy nem tudná ellátni önmagát. Csak néha be kell segitenem elmenni pl. gyógyszereket iratni mert a növérem arra sem képes. Én azt látom anyán hogy nem akarná azt h én elmenjek , mert amikor a növérem bejelentette h másik városba költözik amjdnem elsirta magát hogy itthagyja. Nagyon sajnálom anyát meg szeretem is ezért érzem magamat vacakul....a barátom azt megértené h anyagilag miért támogatom de azt enm h nem mennék vele. Mert ö közös jövöt tervez és ha emgmondanám neki h bocs de nem megyek anyám miatt tuti h otthagyna hiszen melyik pasi az aki maradna egy olyan csajjal akivel nem lehet közös jövöt tervezni az anyja véget....szerintem senki. Mind a kettöjüket szeretem egyiket sem akarom megbántani.....annyira rossz ez a helyzet.
2013. jún. 29. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam,de ezt nem.csak ennyire durva esetekben adják meg :)

Érdemes megkérdezni.

2013. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!