Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ezzel a párral?

Mit csinálnátok ezzel a párral?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 11. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pszhichiátriára velük! 40 évig!!!
2010. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenek ezek!

Speciel nem adnék nekik enni, becsukám őket egy wc nélküli rácsos ágyba ahol a saját piszkukban fetrenghetnek, amíg meg nem döglenek! Ezt érdemlik, nem a börtönt ahol még TV-t is nézhetnek, enni is kapnak és még tanulhatnak is. Csúnya, lassú halált nekik!

2010. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

úristen,hogy milyen emberek vannak! Nem is tudom mit kéne ilyenekkel csinálni... én mondjuk verném és éheztetném őket,hagy tudják meg,mit tettek a saját gyermekükkel.

Az ilyen ember nemcsak h nem szülő,még embernek se nagyon nevezném.

2010. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
DARÁLÓBA velük, de élve! Ha ezt Kínában csinálják, ott nem laca-facáznának velük.
2010. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazt, amit ők tettek a gyerekükkel...
2010. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem értem, ők ilyen játékfüggők voltak az egy dolog. de az a szegénygyerek rengeteget ordíthatott, amíg ez történt...szomszédnak, valakinek nem tűnt fel? vagy ott nincs gyámügy? meg a másik: ha senki más, de a nő szülei csak tudták, hogy szült a lányuk. nem néztek uána, mi van a babával? szóval nemcsak 2 idióta van ebben a történetben sajnos...azonkívül: gyerekorvos, védőnő (vagy nem tudom, ott hogy hívják), senkinek nem tűnt fel, hogy nem volt születése óta vizsgálaton/védőoltáson a baba? nem értem én ezt komolyan...
2010. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló érdekes gondolatokat vázolt fel, de igaza van!


am. az előbbiekkel értek egyet!!!

2010. márc. 11. 18:22
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdeném darabolni őket a lábuktól kezdve,persze csak nagyon lassan. Sok sót használva. Ezeknek én sem börtönt adnék.......
2010. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Miből is éltek??Valami nem szimmel!!
2010. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Huuu, ezt a cikket én is olvastam...Borzaszto, komolyan mondom, az ilyen kopedelem "emberekkel" azt csinàlnàm hogy ********** majd pedig ********** ( inkàbb kicsillagozom mert ugy kihajintanànak innen mint a pinty)

Azért ne menjunk egészen ilyen messzire, lefogadom, hogy itthon is hallhatunk néha innen -onnan rémtorténeteket...Amit nem értek, minek az ilyen " pàroknak" gyerek??? A gyerek nem arra van, hogy kapjuk utàna a pénzt, meg villogjunk vele, hogy milyen szép, egy gyereket nevelni kell, vigyàzni rà,a gyerek mindig mindenekfelett àll, ha ezt valaki nem érti meg, annak nem valo még kismacska sem...A gyereked jovoje rajtad mulik, a te jovod pedig a gyerekeden...Most te pelenkàzod a gyereked, egyszer pedig a gyereked fog téged pelenkàzni...A gyerek szuletésével a legnagyobb csodàt, és életunk legnagyobb kihivàsàt kapjuk meg, és emiatt nem értem hogy lehet hogy olyan sok ember inkàbb àllat mint emberi lény..

2010. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!