Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerethetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethetett a párom, ugyanis a szex miatt elhagyott?

Figyelt kérdés
Én nekem fontos, hogy házasság előtt ne létesítsek szexuális kapcsolatot (vallási ok) Ezt tudta a barátnőm is, de megszeretett állítólag és azt mondta tud várni. Erre fél év után elhagyott. Szerintetek szeret egy ilyen nő engem, hogy a szex miatt elhagyott? Vagy önző volt és fontosabb voltak a szükségletei, mint én?
2013. jún. 24. 18:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Jahogy az orvosi egyetem a betegségek nevéből áll. Kezdek kételkedni abban, hogy felsőoktatásban tanulsz.
2013. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 FannaL ***** válasza:
Arról szerintem te döntesz, hogy lefekszel-e vele vagy sem. Attól még szerethetett, de lehet elege lett már belőled. Én nem ítélek el senkit se a vallása miatt. De őszintén ezt én sem bírnám ki, meg szerintem itt nem csak a szexel volt baja.
2013. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Na most már tényleg szólj az istenednek hogy jöjjön ide kiállni melletted mert nagyon meg lett neked mondva.
2013. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tipikus vallási fanatikus hozzáállás: Aki nem hisz Istenben, annak jújha, meg fog bűnhődni, a pokol tüzén fog égni az örökkévalóságig. Tudod mi ez? Félelemkeltés. És mivel az emberek félnek a halálól, így ezzel a megfélemlítéssel könnyen bele tudták régebben kergetni az embereket a vallásosságba, ma már szerencsére ez nem annyira működik.

Tudod miben érdemes hinni? Az emberekben, magadban, a jóságban, a segítőkészségben és a megbocsájtásban.

2013. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Tudnánk beszélni privátban, mert én egy kicsit hasonló helyzetben vagyok, és lenne pár kérdésem vallási vonalon?

2013. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már! egy provokáló idióta a kérdező! Annyi esze sincs mint egy varangyos békának.


Csak provokálja a népet..

2013. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Normális ember nagyon nehezen bírná ki testiség nélkül, mert nem erre van kitalálva a férfi-női test főleg fél évig.

De mit vártál, ha nem a te meggyőződésed szerint gondolkodó nőt választottál?

2013. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Én vallásos vagyok,de én nem tartom Istent kívül álló valakinek,hanem Isten bennem van,itt érvényesül,erről ennyit.Kereszténység:arról szól,hogy valaki egész életében féljen,hogy nehogy bűnt kövessen el,mert akkor baj lesz.Lelkileg zsarolás.Saját magamnak számolok el,nem másnak,nem bábú vagyok.Ha nem szexelsz csak rajtad múlik,de ha házasság után baj lesz,elvállna,nem tehetné,mert amit Isten összeköt...szenvedne így is úgyis.Tiszta az a vallás aminek egy kínzó ezköz a jelképe?Lehet utálni most.
2013. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hívő vagyok. És ha megnézed a Bibliát, akkor mit is értettek házasság alatt? Azt, hogy két ember "elhálta" a házasságot, nem volt pap, meg anyakönyvvezető.

Tehát ha a Bibliai szabályokat tartod érvényesnek szó szerint, akkor a házasság ezt jelenti!

Arról nem beszélve, hogy Jézus is azt tanította, hogy ne dogmatikusan értelmezzünk ószövetségi törvényeket, hanem a törvénynek belsővé kell válnia: szeresd Istent és szeresd a felebarátaidat és ha ez a kettő megvan, ez belsővé válik, ha Isten útmutatásait követed, akkor a jó és rossz fogalma máris más megvilágításba helyeződik!

(Pl. a tízparancsolatban az is benne van, hogy ne ölj, mégis a mózesi törvények között számtalan példát, útmutatást találunk arra, hogy kit, milyen bűnökért kell halálra kövezni... a matematikus gondolkodással ebben nem érzel némi ellentmondást?!)


Szóval a szex egy lényeges alappillére az intim kapcsolatoknak. Sokkal fontosabb pillére, mint a "papír". A papírtól még egy házasság se lett jobb, a szextől viszont igen.

2013. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
basztad volna meg...
2013. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!