Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerethetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethetett a párom, ugyanis a szex miatt elhagyott?

Figyelt kérdés
Én nekem fontos, hogy házasság előtt ne létesítsek szexuális kapcsolatot (vallási ok) Ezt tudta a barátnőm is, de megszeretett állítólag és azt mondta tud várni. Erre fél év után elhagyott. Szerintetek szeret egy ilyen nő engem, hogy a szex miatt elhagyott? Vagy önző volt és fontosabb voltak a szükségletei, mint én?
2013. jún. 24. 18:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha fiatalok vagytok ( 20-on valahány évesek ), akkor valahol megértem. A szex fontos, nem a legelső a kapcsolatban, de nagyon fontos!
2013. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem azért hagyott el mert ennyire vallásos vagy. Ez a tény önmagában tükrözi az intelligenciádat.
2013. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Így van a 2-esnek igaza van! Nem azért hagyott el mert nem szeretett.


Azt hitte ő ezt kibírja hogy nincs szex és más egyéb , de nem bírta ki. Ez valahol érthető. És a vallásosságot sem kötelező h elfogadja nem várható el.

2013. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2-es

Ezt nem én találtam ki ez az igében van benne, szerintem az intelligenciáról inkább ne is beszéljünk, mert aki ilyet nem tud, hogy ez bűn, ott vannak komoly gondok az IQ-val


Mint más szexuális bűnök, a házasság előtti szex is többször meg van tiltva az Igében (Apostolok Cselekedetei 15:20; Róma 1:29; 1 Korinthus 5:1; 6:13, 18; 7:2; 10:8; 2 Korinthus 12:21; Galata 5:19; Efézus 5:3; Kolossé 3:5; 1 Thesszalonika 4:3; Júdás 7). A Biblia a házasság előtti önmegtartóztatást mondja helyesnek. A házasság előtti szex éppen olyan rossz, mint a házasságtörés és más erkölcstelenségek, hiszen szex olyasvalakivel, aki nem házastárs. A férj és feleség közötti szex az egyetlen szexuális kapcsolat, amit Isten jóváhagy (Zsidók 13:4).

2013. jún. 24. 18:54
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát hihetetlen :D Te is ugyanolyan hülyeségekkel dobálózól mint bárki más... már ne haragudj, de a vallásosság és az IQ nem egyenesen arányos... Magyarul nem lesz attól több az IQ-d mert iszonyatosan vallásos vagy :D
2013. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

"Ezt nem én találtam ki ez az igében van benne, szerintem az intelligenciáról inkább ne is beszéljünk, mert aki ilyet nem tud, hogy ez bűn, ott vannak komoly gondok az IQ-val "

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Én ateista vagyok.

2013. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Kitalálom, házasság után is csak lyukas lepedővel és sötétben.

A vallásosság nem más, mint önámítás, menekülés, hisz könnyebb úgy elviselni a rossz dolgokat, ha mindent egy felsőbb akaratnak tudunk be.

2013. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

6-os

A legintelligensebb emberek vallásosak voltak, legnagyobb tudósok, az ateisták voltak mindig a primitívek. Einstein is a végé rájött, hogy kell lenni valaminek.

2013. jún. 24. 19:04
 9/30 anonim ***** válasza:

Jézus él!!! Mondtam én nektek , hogy jézus ééééllllll! Kérdező miért nem mondtad hogy te vagy az??

Kérlek segíts rajtam kééérlek áld meg minket!

2013. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdező?:D Utána kéne nézned a dolgoknak:)

Einstein haláláig ateista maradt egyébként. Fiatalon volt csak hívő.

2013. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!