Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg szerethete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szerethetett és nem csak a szex miatt volt velem?

Figyelt kérdés

A párommal 9 honapot vtunk együtt viszont csak 1 évre jött ide és 14év van köztünk ezért azt mondta h ez zavarja és így nincs jövöje ennek,és nem nagyon akar belebonyolodni mert így is fél h belémszeret.viszont vmiért mégis megszeretett és együtt is maradtunk és 1 idő elteltével elkezdte mondogatni h imád,nagyon szeret és ez így tök gáz h nincs jövöje..3honap elteltével lefeküdtünk bár elötte azért a petting megvolt,viszont viszonylag kevésszer szexeltünk volt h csak átjött és CSAK velem aludt,és csak beszélgettünk..szal szex az nagyon ritka volt(volt h szex közbe is kimondta h "szeretlek") , bár inkább a gond az v h nem szedtem tabit(de ezt ő tudta és elfogadta) mert akk többször sor kerülhetett vna rá és szentem ezért v ilyen ritka v talán azért nehogy jobban belém szeressen??

jah és nem v mellettem csaja,és kétségtelen h mindig kívánt nem is kicsit..és még most is azt állítja h nagyon szeret,bár a bnőm tnap azt mondta h szerinte a pasi már nem akar engem,mert én még hozzá képest nem vok Nő és h az elején "nem az esze" vezérelte és most jött rá h mibe is keveredett és most menekül..és szerintem ha csak a szex miatt kellettem vna neki akk nem tartott vna ki ennyi ideig mellettem és nem lettem vna hivatalosan a bnője,akk nem tudott vna rólam és az egész helyzetről a legjobb "lelki"barátja és akk mindig kihasználta vna az alkalmat h szexeljünk és csak akk keresett vna..??v rosszul látom a helyzetet??

21/L 35/F


2011. jún. 24. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy szeretett, de az esze azt súgta, hogy hosszú távon nem megy ez a kapcsolat. el kellett engednie. neked még élned kell, ő pedig már másra kell, hogy vágyjon.


Van egy jó haverom. Beleszeretett egy lányba a lány 18-19 a haver 35 tudják mindketten, hogy ekvés az esélyük, szeretik egymást. Hiába akarom lebeszélni a haverom a kapcsolatról, hogy szakítson, tudja, hogy meg kellene tennie, de nem tudja. Ilyenkor az ész, és a szív vív harcot. és attól függ ki miben erős olyan döntés születik.


Szerintem ne aggódj, és lépj tovább. jobb lesz mindkettőtöknek.

2011. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

HA IGAZÁN szeretett volna,akkor egyértelműen csakis veled lett volna,gondolok itt a szexre,a járásra,az érzelmekre..mindenre,ami egy párkapcsolatot jelent.

Szerintem egy gerinctelen,gyáva és jellemtelen alak ez a fazon,te meg nagyon buta voltál,hogy hagytad magad így kihasználni.Ha viszont neked ez a jó,akkor azt is megértem.

Mindenesetre tőled sem a legszebb húzás volt hogy segítettél átverni egy harmadik embert.

2011. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na igen ezért nehéz..pedig én mondtam neki,h tök simán elmaradtam vna mellette akár meddig..és már 1szer szakítottunk is vagyis ő mert gondolkodott és visszajött,meglátott rájött h hiányoztam és nem tudott szakítani..ő is mondta h Ha látna nem tudna velem szakítani..:( és inkább folytattuk..én meg beleszerettem és ezt ő is tudja..
2011. jún. 24. 10:37
 4/9 A kérdező kommentje:
kit segítettem én átverni???nem volt a történetben 3dik ember..
2011. jún. 24. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

bocsi,félreolvastam..csak ez a sok szórövidítés kikészít,ne haragudj...21 évesen illik kiírni,hogy volna...meg hogy volt...na,mindegy...



a véleményem nem változott sokat,ha igazán szeretne,nem szarakodna itt...mi az hogy fél hogy belédszeret?ugyanmár...ilyen dumát....ilyen olcsó,gáz és parasztvakítós dumát....

1 évre jött ide...hova?magyarországra?vagy azon belül valahová?ha igazán szeretünk valakit,a távolság nem akadály,és képesek vagyunk küzdeni a szerelmünkért,de mindegy...

2011. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ne haragudj csak ugy tényleg még hosszabb lett vna..


amugy Magyarországon belül abba a városba ahol én élek..és ő is azt mondta h a távolsággal nem is lenne baj ha lenne jövője ennek az egésznek és mondjuk 4-5 év lenne köztünk..

és ez az ami zavar h ha mind2en azt állítjuk h mi lennék 1másnak a tökéletes akkor ne ezen monfondírozzon h mi lesz 6 év mulva.mert bárcsak 8 évvel idősebb lennék és ne ilyen fiatal..és ez az ami zavar,h ez tényleg olyan indok amin nem lehet soha az életbe változtatni,és ezért nehéz elfogadnom:(

2011. jún. 24. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor tessék ezt vele ismegbeszélni,meg hogy kinek mi az elképzelése a jövőröl.Lehet hogy ő már a családalapításon gondolkodik..ha tényleg így van,érdemes lenne eldöntened,hogy te hogy állsz ehhez a kérdéshez....de az is lehet,hogy csak le akar pattintani.

35 éves,nem gyerek már, elvileg felnőtt férfi,mégis olyan gondolkodása ,mint egy tini srácnak...

gondolkodj el..megéri ez neked?

2011. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem már volt h felhozta a gyerek témát vagyis h lehet h a hugának elöbb lesz gyereke mint neki szóval szerintem ő már ezen gondolkodik és mikor azt mondta,hogy neki 1 Nőre van szüksége és én a lánya lehetnék + hogy szégyellem őt + hogy amikor ő 40 akk én 26 akkor is ezt erősítette meg bennem,hogy ő nem akar még 6évet várni 1 gyerekre..és tudja,h nekem még itt az egyetem..szóval igen mondhatjuk,h nem éri meg nekem de van,h néha azt gondolom,h talán mégis bevállalnám érte mert annyira szeretem,de amit bevesz a fejébe annak úgy kell lennie...tipikus Kos..:(
2011. jún. 24. 11:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Az meg h leakart volna "pattanni" hát azt azért nem tartom lehetségesnek mert volt,hogy már a 2.honapban mondogatta ezt a nincs jövöje miért nem vok idősebb témát..és akkor még le se feküdtem vele..meg is jegyezte,h soha nem volt még olyan csaj akinek ennyit udvarolt volna mint nekem..:)
2011. jún. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!