Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex vagy talán érzelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex vagy talán érzelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hete több van köztünk mint barátság, lefekszünk egymással én előtte is többet éreztem iránta mi ellőtt ebbe bele mentem.De napok óta többet keresi a társaságom többet van velem és így is mindenki azt hiszi járunk,ahogy viselkedünk egymással ahogy egymásra nézzünk.Megkérdeztem tőle,hogy még is nem akar-e járni ? De erre azt mondta még nem tudja.

Ez csak szex a részéről vagy valami érzelem is alakul ?


2011. nov. 20. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

furák vagytok...


én nem szexelnék senkivel akit nem szeretek és nem járok vele



de én egy kihaló félben lévő típus vagyok

2011. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a kihalóban lévő fajhoz!
2011. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, látom nem nagyon segítenek neked... Lehet, én se tudok okosabbat mondani, de megpróbálom.


Megmagyarázta, hogy miért nem akar veled járni? Csalódott esetleg valakiben? Vagy nemrég ért véget egy kapcsolata? Vagy veled van problémája?

Nem árt az ilyesmiket tisztázni, és akkor máris egyszerűbb lesz a dolog.

2011. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!