Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párommal a szex nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal a szex nagyon jó volt de érzelem csak az én részemről volt, mostani párommal imádjuk egymást de a szex iszonyú rossz?!

Figyelt kérdés
Segítsetek nem akarom elveszíteni imádom a régi kapcsimban szenvedtem mert én szerettem ő nem és szex az annyira jó volt most imádjuk egymást és a szex rossz!!!Valami praktikát nők....segítsetek köszönöm egy 19 éves lány
2010. aug. 31. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy rossz? Ő csinál valamit rosszul, vagy fáj, vagy micsoda?
2010. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Lehetséges, hogy azért rossz vele a sex, mert ő még nem olyan tapasztalt, vagy túl durván csinálja úgy mond ami neked nem jó kellemetlen.. A kettő közül melyik igaz? Vagy egyik sem az? Ha erre válaszolsz azután próbálok tudni neked segíteni, nektek.
2010. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

1: mi a baj? mi nem jó?

2: ha eléggé szeretitek egymást meg lehet beszélni

2010. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem élvezem és fáj is égő érzést érzek hogy majd szét szakadok pedig nincs nagy neki, és ha már nedves vagyok csak bennem van ennyi nem érzek semmit

.....és utánna ha pisilek csíp miért????

2010. aug. 31. 14:23
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő tapasztalt 29 éves pasi és nem durva csk nem érzek semmit szex közben:S
2010. aug. 31. 14:24
 6/21 anonim ***** válasza:
szerény véleményem szerint itt többről van szó minthogy rossz partner. szerintem itt nem a technika a bibi.
2010. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Kezével közben szokott téged kényeztetni? , Illetve azt írod csíp ez nem biztos hogy a párod hibája lehet hogy gombád van,piroskás is ott lent?Mert nekem már sajnos volt ilyen viszketett, égett...
2010. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
akkor mi?ha nem a technika?segítsetek h tehetném jobbá
2010. aug. 31. 14:26
 9/21 anonim válasza:
És szerintem lehet hogy a gomba miatt kellemetlen nem érzel semmit közbe, és pisilésnél azért csíp..
2010. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen piros is de most nem arról van szó h gomba e azzal tisztában vok már canesten kombit használok a szexxel van gond vagy emiatt lehet???Mikor nem volt gomba akkor sem élveztük a szexet
2010. aug. 31. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!