Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párommal a szex nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párommal a szex nagyon jó volt de érzelem csak az én részemről volt, mostani párommal imádjuk egymást de a szex iszonyú rossz?!

Figyelt kérdés
Segítsetek nem akarom elveszíteni imádom a régi kapcsimban szenvedtem mert én szerettem ő nem és szex az annyira jó volt most imádjuk egymást és a szex rossz!!!Valami praktikát nők....segítsetek köszönöm egy 19 éves lány
2010. aug. 31. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
majd ha már tuti nem vagy gombás, és úgy sem jó, akkor mondd meg neki hogy kapja össze magát, és hidd el jobb lesz, persze csak ha partner vagy a dologban, tehát mondod ha nem jó és mondod hogy hol az.
2010. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Hát azt nem tudom ha már nincs gombád hogy nem leeht élvezni.., akkor ha simogat is közbe, meg kényeztetitek egymást is előtte,de ha még akkor sem jó, akkor lehet a téren már nem is fogtok nem leeht ezzel mit csinálni akkor egyszerűen ő nem érez rá hogy neked hogy lenne jó, és te érzel rá rendesen hogy kéne, vannak ilyen párok akik sex témába nem tudnak összehangolódni. Vagy egyikőjüknek se jó, vagy csak az egyiknek.
2010. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

14:26 os kérdező te hogyan kezelted ezt??

lehet tényleg ez a probléma én canesten kombit most jelenleg soha nem volt ilyen problémám:S

2010. aug. 31. 14:31
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem akarom őt elveszíteni szex terén nem jó csak amúgy annyira jó vele!!!De majd megbeszélem vele...Egyébként gombát hogyan kaphattam el??hogyan lehet ezt??
2010. aug. 31. 14:34
 15/21 anonim válasza:
Én megmondom őszintén nem kezeltettem , nekem életembe egyszer fordult ez elő, többször nem, nem vette rá semmit egy hét alatt elmúlt hála.. De ám nem tudom hogy használsz e intim mosakodó gélt? avgy csak tusfürdővel mosod ott? mert fontos hogy használj intim mosakodó gélt, mert ott lent más a Ph érték.. Ajánlani tudom a Nivea termékeket , azok közül is van egy ilyen rózsaszín kupakos, intim gél, én is azt használom.
2010. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én dove krémtusfürdőt használok, lehet az a baj én jól megszoktam mosni tusfürdővel:S Akkor veszek intim lemosót:)

Köszi nekem már nagyon kellemetlen olyan mintha mindíg fel lennék fázva:S

2010. aug. 31. 14:39
 17/21 anonim válasza:
Nincs mit :) Én is hosszú ideig nem használtam úgy voltam vele minek aztán utána néztem hát nem fölösleges, azóta mindig veszem, és nagyon kellemes illata van.
2010. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
lehet nem őt kellene hibáztatnom meggyógyulok és jobb lesz remélem, mert igy nagyon rossz
2010. aug. 31. 14:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy visszafertőz téged a párod. Neki is el kéne mennie vizsgálatra, neked is. Nem csak gomba lehet. Ameddig ez lefut, addig nem kéne szexelni, ha már semmi bajotok sincs, akkor próbálkozzatok. Lehet, hogy már az is a baj, hogy te vagy túl ideges, kérd meg, hogy kicsit legyen kedveskedő, nyugtasson meg. Ha szereted, akkor nem lesz gond, legyetek megértőek egymással, és beszéljetek meg mindent.
2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy vagyok, és nálunk szószincs a gombáról. Szal nincs semmi gombás fertőzésünk, és rendesen használok intim lemosot. Én arra gondoltam, h talán ez pszichés alapú nálam, és azért nem tudom elengedni szex közbe magam. A petting viszont nagyon jó vele. Neked a petting sem jó??
2010. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!