Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem észre hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre hogy a mai csajok egyre jobban elribancosodnak és nagyon anyagiassak? A testiség kerül előtérben és az érzelem nélküli szex!

Figyelt kérdés

Bár nem vagyok idős!25 éves vagyok,de 10 évvel ezelött a 18-20 éves csajok teljessen másképpen álltak hozzá a dolgokhoz.Most már ha valami nem tetszi kegyből keres egy másikat.Úgy cserélgetik a partnert mint én a alsó gatyeszomat.Nem vagyok maradi,modern gondolkodással neveltek,de ami itt folyik,néha ki.bassza nálam a biztositékot.Nem akarok álltalánosittani,de ezt nem csak én veszem így észre!Megkérdeztem pár csajt a szerelem nélküli szexről,vagyis ami magyarul csak a dugásról szól és 40-ből 30 azt mondta hogy ő akkor is lefeküdne vagy lefeküdt ha nem szerelmes.Persze tudom régen is volt ilyen,de azért ennyire ez nem volt jelen,az emberek inkább probáltak bensőségesebb kapcsolatot kialakittani a partnerral és nem csak testiség miatt dugni valakivel.

Csak én látom így?


2011. jan. 25. 19:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem. Még jó hogy vannak olyanok mint pl. én, akik a fiatalabbakat óva intem a válogatás és érzelem nélküli "presztízs"szextől. Nem csak a 18-20, de már a 13-20 éves kategóriáról beszélhetünk lassan. :(
2011. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én is így látom, bár én pont ebbe a korcsoportba tartozó lány vagyok. Rengeteg barátnőm van, akik teljesen simán belemennének/belemennek egy ilyen kalandba. És sokan olyan okok miatt szakítanak, hogy én csak lesek. Nem tudom, néha én érzem magam hülyén a más felfogásom miatt. De ez a kérdés engem is érdekel, mert valami oka csak van annak, hogy egy évtized alatt ennyit változott a "fiatalság" zöme.
2011. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én nem vagok ilyen, nem tudnék lefeküdni senkivel úgy, hogy nem szeretem. Van barátom is egy ideje, és abszolut nem hajtok a pénzére, ugyan úgy állnak a családjával anyagilag mint mi. Én sem szeretem az olyanokat akik csak úgy lefeküdnek fűvel-fával. Én az ilyeneket ingyen prostiknak hívom...

19/L

2011. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Én öszintén szólva erre a nagy amerika majmolásra is fogom.Persze nem csak ez miatt,de bizony ez is közre játszik szerintem!
2011. jan. 25. 19:37
 5/24 A kérdező kommentje:

Én nem vagok ilyen, nem tudnék lefeküdni senkivel úgy, hogy nem szeretem


Senki nem mondta hogy olyan vagy!És mondtam is hogy nem akarok álltalánosittani,de én nagyon ezt veszem észre,meg amit egy két cimbora mesél egy két csajról és az kalandos éjszakáikról!:)Néha csak nézek mint Jenő a moziban....

2011. jan. 25. 19:39
 6/24 A kérdező kommentje:
Úgy birom ilyenkor jön a mentegetőzés hogy én nem vagyok ilyen blabla!:)Én csak arra vagyok kiváncsi hogy ez vajon miért alakult így hogy ennyire elkurvulnak egyesek?!
2011. jan. 25. 19:42
 7/24 anonim ***** válasza:
19:37-es vagyok. Nem gondoltam úgy, hogy annak gondoltok, csak büszke vagyok arra, hogy nem vagyok r*banc. :DD Lehet, hogy hülyén jött ki, vagy egoistásan. xD Bocsi. :P :)
2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Alapvetően arról van szó sztem, hogy 10 fiatalból 8 szeretethiányos. Igénylik azt, hogy foglalkozzanak velük, igénylik azt, hogy vonzódjanak hozzájuk, s ez a nőkre különösen igaz, mivel számukra még fontosabb az, hogy szépnek tartsák őket. Egy fiatal lányt sok minden motiválhat, de legfőképp az, hogy valaki mellett, valaki előtt, valaki számára fontosnak érezze magát.

Ezek a biológiai-pszichológiai okok, melyek kezdetektől léteznek

Lássuk a társadalmi mozgatórugókat, amik az elmúlt száz évben jelentkeztek.

A női emancipáció hatására a nők már kevésbé tartanak fenn intim kapcsolatot a családdal (mint régen), hiszen ez a munka mellett nem is volna lehetséges. Elszakadnak a családtól, belemerülnek a nagyvárosi életbe, sok-sok férfival megismerkedhetnek, s a modern technológiáknak "hála" óriási dózisban kapja minden ember a különféle szexuális impulzusokat. Az egyre-másra feltűnő szexszimbólumok csak a jéghegy csúcsát jelentik.


Tehát röviden: a szexuális partner megtalálását elsősorban biológiai-pszichológiai okok vezérlik, míg a szexuális partner folytonos cserélést inkább szociológiai okok mozdítják előre.

2011. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy gondolom és sokan maradinak és unalmasnak tartanak emiatt,mert nem bulizom,nem pasizom és nincsenek egy éjszakás kalandjaim.Csak akkor élek szexuális életet,ha van barátom,kapcsolatban vagyok.Rengeteg lányt ismerem,akik nagyon könnyen adják magukat sajnos.És igazad van,mostanában ez nagyon elterjedt,szinte divat lett belőle.Szomorú,hogy hol tart a világ.

19/L

2011. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Szesze ***** válasza:

Véleményem szerint is a szeretehiány az oka. Pl. (tudom ezt nem szereted hallani) en nem vagyok nagy pasizos. 19 eves vagyok es egeszen januarig oszesen 7 fiuval csokoloztam s meg senkivelsem fekudtem le. Mindig az gondoltam haz erkolcs az fontos egy no szamar. Csak az a baj, hogy a pasik ezt nem igazan fogadjak el. Nekik ez olyan mintha ufo lenne az ember esetleg prud vagy frigid. most voltam egy buliba egy hete s azt mondtamh egye kicsit be dobom magam, s egyet csokoloztam egy pasival majd aztan meg egyel. es nagyon is jo volt, hogy volt "valakim".


SZOVAL azert van mint ahogy elottem mondtak a szeretet hiany + az, hogy a mindenki probal beilleszkedni az atlag fiatalokhoz s meg az is kozre jatszik, hogy mig masnak 12 eves kora ota komoly kapcsolatai voltak, masoknak meg 20 eves korara se jo negy se ossze...

2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!