Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem észre hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem észre hogy a mai csajok egyre jobban elribancosodnak és nagyon anyagiassak? A testiség kerül előtérben és az érzelem nélküli szex!

Figyelt kérdés

Bár nem vagyok idős!25 éves vagyok,de 10 évvel ezelött a 18-20 éves csajok teljessen másképpen álltak hozzá a dolgokhoz.Most már ha valami nem tetszi kegyből keres egy másikat.Úgy cserélgetik a partnert mint én a alsó gatyeszomat.Nem vagyok maradi,modern gondolkodással neveltek,de ami itt folyik,néha ki.bassza nálam a biztositékot.Nem akarok álltalánosittani,de ezt nem csak én veszem így észre!Megkérdeztem pár csajt a szerelem nélküli szexről,vagyis ami magyarul csak a dugásról szól és 40-ből 30 azt mondta hogy ő akkor is lefeküdne vagy lefeküdt ha nem szerelmes.Persze tudom régen is volt ilyen,de azért ennyire ez nem volt jelen,az emberek inkább probáltak bensőségesebb kapcsolatot kialakittani a partnerral és nem csak testiség miatt dugni valakivel.

Csak én látom így?


2011. jan. 25. 19:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
21:39 filyut xD fiút édesem :P
2011. febr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Szesze ***** válasza:

"19 éves lány vagyok. Rendes voltam, kedves és őszinte. Nem piáltam minden hétvégén és nem ujjaztattam magam idegenekkel. Rendesen tanultam.

Idáig mégis csak átverték a fejem és egy olyan kapcsolatom se volt amire ha visszanézek azt mondom de jól volt.

Szóval ezek után( nem tudom te most mit is értesz elribancosodás után) nincs nagy kedvem akármilyen komoly kapcsolatba belemenni és igen én is úgy fogok szórakozni ahogy velem szórakoztak.

Tudom, hogy gyerekes és nem érek el vele semmit, de többet nem fognak átverni ebben is biztos vagyok. Na most gondolkodj el mi miért történik..."


mikor elolvastam ezt a valaszt azt hittem, hogy en irtam. Egy az egyben igy gondoom en is. Ha rendes vagy es lassak, hogyte nem fogsz veluk jatszani, akkor szarba se vesznek, s majd ok jatszanak veled. Tehat fel kell venni a plepofat, s meg kell mutatni egyes fiatalembereknek, hogy biza nem midnen ugy van ahogy ok gondoljak. Ha lassak, hogy midnig akad akivel legyel, sokkal nagyobb respected lesz, mert lassak, hogy te olyan vagy aki sok midnekinek tetszik:)


19L

2011. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"lássák" - ez olyankor használandó, amikor felszólító módban beszélünk/írunk


"látják" - ez az ige kijelentő alakja, neked is így kellett volna használnod

2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Szesze ***** válasza:
ohh ne keresd a kakan a csomot, en mikor nem hivatalos helyre geplek igy irom s kesz:-??
2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!