Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm direkt nem nézi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm direkt nem nézi meg az üzenetem?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy elég furcsa figura.

Pl: ráírok facebookon beszélgetünk egy egyszer csak elmegy a gépről ( azt írja, hogy pill, phizek vagy bármit)


Eltelik egy idő, látom hogy feljött facera, online stb, de amit írtam neki nem nézi meg, pedig online.


Ezt miért teszi? tuti hogy direkt mert nem elősszőr fordul elő.


Ilyenkor az a helyzet hogy én se írok rá egy darabig, mert ő keressen.. ha már én köszöntem el tőle utoljára és nem képes megnézni.


Aztán ha nem írok rá 1 napig, akkor én vagyok a köcsög, hogy nem is szeretem mert aki hiányzik az embernek azt keresi az ember, és hogy ő nem hiányzik nekem.... stb



és hogy ő nem ír rám ezt tudnom kéne.... mert hogy ő ne mír fiúra stb..


Mondom neki hogy én a pasid vagyok akivel lefekszel stb, de erre azt mondja hogy ő akkor se ír fiúra. nem kezdeményez beszélgetést.



2013. jún. 23. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
world's first problem
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor bugos a csaj. Apróságnak tűnik, de hosszú távon biztos idegesítő. Valahogy tudatosítsd vele, hogy már nem a 19. század van és senki nem jár abroncsos szoknyában, tök normális ha a lány is érdeklődik. Mondd el neki, hogy zavar téged.
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
dobd és kész...
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd hogy kár, mert te is váltottál, és mostantól te sem írsz lányokra. Ha dugni akar, írjon ő vagy menjen máshoz.
2013. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
A hosszú hosszú évek folyamán a számítógépek sokat fejlődtek , míg az emberek visszafejlődtek...
2013. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát sajna a lányoknak vannak elég furcsa hóbortjaik, mint pl. a te esetedben. Ezt nekem is csinálta már, és nem igazán értettem hogy miért, csak azt mondta, hogy neki a családja is fontos és hogy szeretne sorozatokat nézni, meg hogy nem szeret online beszélni velem mert az nem közvetlen, na de amikor már majdnem két hete nem láttam... hát figyelj, nem hiszem hogy azért csinálja mert nem szeret, csak egyszerűen fejébe vett valamit és ő úgy gondolja, hogy ez olyan elfogadható.. tudom, idegesítő, nem is kicsit, mert szeretnél vele beszélgetni mert hiányzik.. beszéltél már vele erről? Mond el őszintén, hogy neked hogy esik és ha azzal se törődik, hogy szarul érzed magad miatta, túl szeleburdi szerintem a csaj? Csak veled csinálja, vagy mindenkivel? Mert ha mindenkivel akkor no problemo. Szóval fel a fejjel, beszéld meg vele, az sokat segít :)
2013. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ér rá, éppen szarik, vagy masztizik, vagy telóról van és ott meg egy fostalicska a face, vagy lement kajálni és elfelejtette hogy írtál.

Nekem van egy fajin kis csaj ismerősöm akikkel dumálgatunk néha hosszakat, egyszer csak nem reagál a leveleimre, oszt akkor mivan????

2013. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az, hogy nem ír Rád, hát ha jót akarsz magadnak, akkor lépsz, sajnálom ez egy idióta viselkedés és szöveg is, ez csak rosszabb lesz N
2013. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, hogy olvasatlannak látod.


1. Ha túl rövid, nem kell megnyitni ahhoz, hogy elolvassa, mert eleve látja. De éppen nem akar válaszolni, vagy nem is kérdésed volt.

2. Ha nem volt fenn egy fél óráig, akkor (ha úgy van beállítva a face) megkapja az üzenetet email-ben. Lehet, hogy ott már elolvasta, ezért nem nyitja meg a facén (látja, hogy az ugyanaz, az időpontból, meg a szöveg első sorából).

3. Kijelzett a face több üzenetet, egyet megnyitott, utána a face nem jelzi, hogy van még több olvasatlan, csak ha legördíti az üzenetlistát, akkor más színnel van jelölve.

4. Telefonon egyéb furcsaságok is lehetnek.

5. Tényleg nem olvasta el, mert nem érdekli.


De ha veled fekszik le, akkor téged ez miért zavar.?Kérdezd meg tőle személyesen (de valószínű aznap nem lesz szex), hogy miért nem olvassa el.

2013. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!