Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfiak elvárják, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak elvárják, akkor egy nő mért nem várhatja el ugyanezt? Bővebben.

Figyelt kérdés

Férfi ismerőseim nagyrésze normális, rendes lányt szeretne, akin még nem ment át a fél város.Ugyanakkor amíg nem találják meg az ideális lányt addig simán belemennek a ribancokkal az egyéjszakás kalandokba...Mire találkoznak végre a rendes lánnyal, akit tényleg komoly kapcsolatra szeretnének, arra már 10+,20+ csajt megdugtak...

Mint nő arra lennék kíváncsi, hogy ha a pasi elvárja a csajtól, hogy a partnerei száma ne legyen 3-5nél több, akkor a csaj mért nem várhatja el ugyanezt???

Kérdésem szimplán közvéleménykutatás...

21/L


2013. jún. 19. 00:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek csak a te haverjaid... és szerintem nem elvárják, szimplán nekik ez lenne szimpatikus barátnő, amit szívük joguk gondolni.
2013. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Serintem elvárhatja.... én pl csak 1 lánnyal voltam, és többel nem is akarok ;) 18/F
2013. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Johnny B. Goode ***** válasza:

Az "ostromlónak" dicsőség a sok vár bevétele, míg a "várnak" nem válik dicsőségére, ha sokan meghódítják.


De lényege, hogy a lányoknál a punci, övék a döntés, az utolsó szó és ha adnak mindenkinek, akkor egy erkölcsi fertő lesz a világ - olyan, mint most vagy még rosszabb...

2013. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen elvárásaid vannak

az én esetemben még akkor is beleférne ma éjjel 3 nő :D


Egyébként ki szerint nem várhatod el? Ha szerinted ez a normális akkor miért mérvadó annak a véleménye akinek az életmódjától te elzárkózol? Szerintem nem mérvadó.

2013. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elismerésem:D Széppen írsz.
2013. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mérvadó, csupán kíváncsi vagyok a válaszokra.A "nem várhatom el"-t úgy értettem, hogy a haverjaim is rendesek meg jófejek csak ezt a felfogásukat nem értem...
2013. jún. 19. 00:14
 7/16 A kérdező kommentje:
A #3-asnak üzenem, hogy egy rendes lánynál az, hogy minnél több "várat" bevett valaki inkább undorító :)
2013. jún. 19. 00:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Te is nyugodtan elvárhatod ugyanezt, senki nem kényszerít rá, hogy valami hímrib@nccal gyere össze. Van jó pár olyan fiú akinek nem volt még 3-5-nél több partnere.
2013. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sebastian válasza:
Ez nem elvárás! Szimplán egy nő értékét jobban növeli az, hogyha kevesebb szexpartnere volt. Emellett ez azt is hangsúlyozza a hölgyről, hogy ő érte tényleg érdemes harcolni, és nem egy könnyen kapható falat. Másrészről akármilyen rosszul is hangzik nézd meg a vadvilágot. Ösztönös életmód, és a nőstény is csak annak hagyja magát megtermékenyíteni aki az erősebb, azaz alfahím. Akármennyire is hülyén hangzik, ezt most nem mentségként mondom, hogy emiatt mi nekünk férfiaknak jogunk van így élni. Nem. Szimplán ösztönösebbek vagyunk. Az hogy ki a mennyiségre, ki a minőségre hajt, az már csakis a maga dolga. Ha felháborodásod alapjaként meg azt tudom elképzelni, hogy valakinek mesélhettél az esetleges szexuális életedről, aztán ítélkezően bánt veled. Csak úgy te is megtudod válogatni a partnereidet. Senki se kötelezz arra, hogy olyannal foglalkozz vagy alakíts ki kapcsolatot aki nem felel meg az értékrendednek. Nem kell ítélkezni senki felet, mindenki magának választja a barátait. Felesleges idegeskedni rajtuk, úgy sem tudsz mit csinálni..
2013. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak a te haverjaid ilyenek.
2013. jún. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!