Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémáznak azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémáznak azon a pasik, hogy a nők elvárják, hogy eltartsa őket és a családot?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi ez az egész hisztéria, de szerintem igenis a férfinek kell, hogy fenntartson egy családot és a feleségét/élettársát. Mit van ezen problémázni? Dolgozzon a nő is, de háztartást vezetni, gyereket nevelni és dolgozni együtt nem lehet, hacsak nincs takarítónőd meg dadád...

2012. dec. 26. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak úgy hozzáállni, hogy "igen, sikerül, meg tudom csinálni". Másik, hogy nehezen lehet elegendő pénzt szerezni. Harmadik, szerintem még akkor van ilyen probléma, ha a férfi nem akarja a gyereket.
2012. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el melózni nőként, mint családfenntartó, és akkor megtudod milyen felelősség. Nem hiszem, hogy utána ezt a kérdést bármikor is feltennéd már:)


Ja és nő voltam, aki volt családfenntartó.

2012. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

pedig a nők többsége így él

keress olyat, aki hasonlóan gondolkodik...úgyis olyannal működik a párkapcsolat, akivel hasonlít az értékrendünk, nemde?

2012. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Apám 2 műszakban dolgozik,túlórázik. Reggel 8-tól este 7-ig dolgozik,néha szombaton is.De anyám keresete nélkül kajára alig lenne pénzünk.Pedig apám elég jó szakember.Kevés ember van aki úgy el tudja tartani a családját,hogy a nő nem keres..
2012. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ez itt a baj. Hanem mikor megkapjuk, hogy "mi csak a f@szunkat vakarjuk egész nap (8-12 óra meló után), majd lelép az asszony a gyerekekkel, mert talál valami pénzeszsákot... Az vérlázító. És ez erre általános jelenség.
2012. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na álljunk csak le! Én nő vagyok, de nincsenek ilyen elvárásaim.

Másrészt meg kevés az olyan család, amelyik egy fizetésből is meg tud élni.

Harmadrészt szerintem megoldható a háztartás, gyereknevelés úgy, ha mindkét fél dolgozik, takarítónő és dada nélkül is.

Negyedrészt: Próbáld ki, milyen családfenntartónak lenni. Utána térjünk vissza a kérdésre.

2012. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nos én az ilyen nőt, ki eltartót keres, hagyom faképnél szó nélkül.
2012. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Te melyik bolygón élsz,kedves kérdező?

Próbálj már meg élni ebben az országban egy keresetből!

Ha szerencséd van kifogsz egy olyan albérletet aminek jó esetben rezsivel 70 ezer a bérleti díja és még mellette élj is belőle.Manapság nagy mázli kell ahhoz,hogy olyan munkát találjon az ember,aminél nem szúrják ki a szemét sz@ros minimálbérrel.

2.Háztartást vezetni igenis lehet akár egyedül is.Van egy ismerősöm aki egyedül nevelte a 2 gyerekét,mellette háztartást vezetett és még dolgozni is járt.Ja és érdekes módon számtalan ember megtudja oldani a háztartás vezetést és a gyerek nevelést munka mellett.Ha a férfi is kiveszi a részét a házimunkából és a gyereknevelésből,akkor nincs olyan probléma,hogy nem tud valaki elmenni dolgozni,mert nincs rá ideje.

3.Büdös a munka mi?

2012. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de háztartást vezetni, gyereket nevelni és dolgozni együtt nem lehet, hacsak nincs takarítónőd meg dadád..."


Ez mekkora sz.r duma...:) Nekem mindkét szülőm dolgozik, én speciel úgy jártam ki az általános iskola első három évét (utána jött tesóm, akkor anyum otthon volt:)), hogy hazamentem, megmelegítettem magamnak a kaját, megtanultam, és este ötkor ért haza anyukám, este nyolckor pedig apum. Mégis úgy érzem, hogy nem lettem szar ember, és nem is bírnám elviselni, hogy kitartott nő legyek. Tesóm hasonló cipőben járt, és nem tartozik 13 évesen az iszok/cigizek/dugok fűvel-fával kategóriába. Szeretem is a szüleimet, nem éreztem magam soha elhanyagoltnak.

Mindezek mellett ha nincs is mindig makulátlan tisztaság otthon, azért általánosan rendben van a háztartás. Igenis el lehet vezetni egy háztartást munka mellett is, gyereket is lehet nevelni. (Persze ehhez kell az is, hogy a férj partner legyen, és ne mindent a nő nyakába varrjon. Ez alatt nem azt értem, hogy ő takarítson állandóan, hanem szaladjon át a boltba, ha kell, vagy foglalkozzon a kölyökkel, amíg én rendbe szedem a házat.)


Ez csak olyan kifogás, amit azok a nők találnak ki, akik szeretnének egész nap otthon fetrengeni...:D Bele is őrülnék, ha egész nap csak a főzésre meg a mosásra lenne gondom...

2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na, megszólalok most már! :)

Kicsit provokálni akartam a kérdésemmel a kedélyeket, hogy őszinte válaszokat kapjak, mert sokszor csak megy a halandzsa. Én sem vagyok lajhár és nem is tudnék az lenni. Nekem apukám itthon sajnos nem sokat lendít a helyzeten. A fizikai munkákat elvégzi, de bent a házban még maga után sem képes elpakolni. Olyat még képzelni se merjünk, hogy ő elmegy bevásárolni, vagy besegít a takarításba. Ledolgozza az ő 8 óráját és főleg ilyenkor télen aztán csak lustálkodik egész nap. Anyukám és én csinálunk mindent. Arról nem is beszélve, hogy én sem érdeklem őt túlzottan. Csak kíváncsi voltam egy más oldalra is, de tudtam, hogy ha nem így teszem fel a kérdést, akkor nem fogja senki se megírni, hogy ők hogyan hozzák össze a háztartást, gyereknevelést. Köszi a válaszokat!

2012. dec. 26. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!