Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael-Palesztin álláspontfogl...

Izrael-Palesztin álláspontfoglalással miért problémáznak ennyire egyesek?

Figyelt kérdés

Elsősorban az itt véleménynyilvánító főként balosok(?) vannak ezen oda,hogy ez kapóra jött a jobbosoknak,hogy fröcsöghessenek meg gyűlölködjenek a zsidók felé...nem tagadom van benne valami, de a balosoknak ez meg egy jó ürügy arra,hogy turbó magyarozzanak...egyik sem jobb...pedig csak az ember állást foglal egy aktuális témában és máris meg van bélyegezve.

Nagy érvelés,hogy az azeri-örmény konfliktusra miért nem reagálnak...hát van róla szó a tévében?Beszéltek róla?Ez megint csak a média szerepe, ha nem beszélnének az izraeli-palesztin problémáról akkor itt sem lenne nagy téma.

A magyar-szlovák konfliktus sem téma, de persze ha van valami akkor előjön, de úgy egyébként én nem hallok róla.Ugyan ez lesz a palesztinokkal is, ha Izrael nem kezd haláltáborokat építeni a palesztinoknak vagy nem történik valami komolyabb akkor heteken belül ez is a feledésbe merül és senki sem fog érdekelni.

Nem értem ezen miért kell úgy kiakadni, aktuális dolog, ez van.

Örüljünk,hogy nincs hozzá közünk, s igen nem szép dolog zsidózni meg gyűlölködni, de aki turbómagyarozik meg nagymagyarozik az se beszéljen mert az sem jobb,hogy egy a hazáját szerető embert ilyen jelzővel illetek, holott ő is ugyan olyan mint bárki más, csak van amiben nem úgy gondolkozik mint az emberek nagyobb része.



2012. nov. 20. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

"a balosoknak ez meg egy jó ürügy arra,hogy turbó magyarozzanak"


- Maga a palesztin konfliktus? Mégis hogyan volna ez magában ürügy?

De igenis tény, hogy aki nem szereti a zsidókat (legyen az "turbómagyar", MSZP-s, vagy éppen kommunista), annak kapóra jön, hogy ez alapján is őket szídja.


"Nagy érvelés,hogy az azeri-örmény konfliktusra miért nem reagálnak...hát van róla szó a tévében?Beszéltek róla?"


- Aki csak akkor beszél valamiről, amikor benne van a tévében, annak nehéz a véleményét komolyan venni.

Állítólag a ballib média torzít: hát, miért nem tűntet ettől függetlenül is, kettős mérce nélkül a szélsőjobb?


"A magyar-szlovák konfliktus sem téma, de persze ha van valami akkor előjön, de úgy egyébként én nem hallok róla."


- Azért egy "mocskos maygarozás" esetleg kisebb verekedés más hangsúlyú, mint rakétákkal való háború.


"Nem értem ezen miért kell úgy kiakadni, aktuális dolog, ez van."


- Ja, már értem; szóval szerinted a "balosoknak" az abajuk ,hogy egyáltalán beszélnek a "jobbosok" a konfliktusról. Elárulom: nem ez a baj.

Én elég jól emlékszem arra, amikor pár éve volt hasonló eset, volt is valami tűntetés, aztán hallottam, ahogy a metrón két gárdista arról beszélget egy nővel, hogyan is kellene kiírtani a zsidókat. Na, ez már annyira nincs rendben.

2012. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%

"hogy egy a hazáját szerető embert ilyen jelzővel illetek, holott ő is ugyan olyan mint bárki más, csak van amiben nem úgy gondolkozik mint az emberek nagyobb része"


Ha ez így lenne, hogy csak másképpen gondolkozik egy zsidó, az ég világon semmi baj nem lenne velük. A valóságban viszont sajnos nem állnak meg ennyiben.

2012. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

Azért olyan érdekes ez, mert a világ legerősebb katonai államának a kisöccse keveri a szart. Amerika állítólag a világ védelmezője, a terrorizmus nagy ellensége. Ehhez képest Izrael bőven kimeríti a terrorizmus fogalmát.


Akkor is fel vannak háborodva az emberek, amikor egy iskolában az igazgatónő gyereke tartja terrorban a többi gyereket. Persze, minden iskolában van verekedés, de ha az igazgatónő fia verekszik, és nem kap büntetést érte, ráadásul még a tanárok is mellé állnak, az már felháborító...

2012. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem is tudtam, hogy a Hamasz az igazgatono gyereke. Terrort ugyanis o hasznal. Izrael nem.
2012. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%, definiáld a terror fogalmát kérlek.
2012. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Szandekosan es egyertelmuen a civil lakossag tamadasa.

Ugy, ahogy most a Hamasz az izraeli varosokat lovi.

2012. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

[link]


meg itt egy hír régebbről is, a példa kedvéért:

[link]

2012. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazan ertem, hogy mit akarsz mondani. A kovetkezo kepek viszont mind MA keszult, es a Hamasz altal lott izraeli lakast, boltot, autot lehet latni rajta. Ezek civil celpontok.

Rishon LeTzion:

[link]

Asdod:

[link]

Ber-Sheva:

[link]

2012. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

bár nem értem miért linkeled ezt, amikor izrael terrorizmusáról van szó, de akkor folytassuk a vitát mással:


tehát abban megegyezhetünk, hogy mind2 fél használ bombákat a háború során. Akkor most nézzük az arányokat:

[link]


[link]


És nézzük az okokat:

Itt nem linkelek, hiszen mindenki tudja: Az európai orosz és amerikai cionisták elhatározták, hogy letelepednek közel keleten, és uralkodni fognak izraelben, bárki is éljen ott. Aki ellenkezik, azt szétbombázzák amerikai fegyverekkel.


Tehát akkor ki a terrorista?

2012. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A terrorista az a Hamasz, te pedig.. hm. Kissé talán tájékoyatlan.
2012. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!