Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külső v belső? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső v belső? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy vicces, figyelmes, értelmes, érett, kedves, tökéletes srác, akivel nagy az összhang és harmónia van, viszont az a helyzet, hogy nem az én esetem, nem igazán jön be. Én úgy tartom, hogy szerintem a belső (60%) fontosabb, mint a külső (40%), de azért nézzen is ki valahogy a pasas...

Hány százalékban gondoljátok fontosnak a belső, illetve a külső megjelenést?

Voltatok már így és ha igen mi lett belőle?

Adnátok 1 esélyt a dolognak vagy elutasítanátok?



2013. jún. 16. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a külső annyiba fontos hogy legyen igényes,ápolt és ne legyen undorító..
2013. jún. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Véleményt kértem nem azt, hogy meg mondja nekem bárki is, hogy hogy döntsek.

Gratulálok a szövegértésedhez 2. válaszoló! ;)

Első válaszolónak köszönöm az ÉRTELMES hozzászólást, továbbra is ilyeneket várok! :)

2013. jún. 16. 02:50
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
Véleményt kértél én meg véleményt mondtam.
2013. jún. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
anyám, persze poénból gyerekként mindig azt mondta hogy kisfiam, nem baj ha buta lányt veszel feleségül, csak legalább szép legyen hogy mutasson valahogy az esküvői fotón... szerencsére az én feleségemben megvan az okosság meg a szépség is :) egyébként számomra egy kicsit fontosabb a külső mint a belső. így a kérdésedre válaszolva 60-40% ot adok. Volt olyan még anno fiatalon sokszor, hogy hiába volt hihetetlenül kedves, vicces és mosolygós egy csaj, én inkább messziről elkerültem, ha nagyon csúnya volt. (tudom hogy nagyon szemét vagyok, és nem szép ilyet mondani, de sajnos ez az igazság, sose tudtam változtatni ezen)
2013. jún. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kérdés olyan, hogy a szívemre, vagy a szememre hallgassak. Ha valakit a "belső lénye" miatt vonzónak találok, akkor az számomra megszépül.

Ismered a"szerelem vak" mondást?

2013. jún. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Van egy mondas... a kulso megfog a belso megtart es a szex osszelancol

En sorrendben megyek:)

2013. jún. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned . De ha külsejemiat undorodsztőle nem tudod elképzelni az ágyban akor ne jőj vele ősze mert nem leszel boldog.

Ez nem ojan hogy 60-40 vagy 40-60arány ha az egyik egyéltalán nincs akor párkapcsolat nem lehet ha mondjuk van külső akor lehet szex ez a belsőre nem igaz .

wz bonyolultab anál hogy ha mondhuk e belső eléri mind a 60pontot akor a külső teljesen mindegy vagy lehet valaki a legjob testű csaj is ha pénzemre megy csak (mert nincs pénzem)és meg lene tőbi rosz tulajdonsága belűl. azal se alakitanák ki tartós kapcsit mert drága lene.

Ezek kizáró tényezők amiktől nem lehet eltekinteni.

2013. jún. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazad van, belso a leglenyegesebb de a kulso is szamit.. tehat ossze jonnel egy sraccal aki 10 bol 10 es de b*nko , lenez, gusztustalan, megcsal stb?? Nem hiszem.. de egy 10 bol 5 ossel aki kedves, aranyos, figyelmes stb? En igen :)

Meg nekem van is tapasztalatom.. ossze jottem egy sraccal ( 2 eveg voltunk egyutt) nem nagyon tetszett kulsore. Es kb 4-5 honap utan baratnommel beszelgettem es a baratom jott fel temanak es mondtam, hogy jajj a baratom ugy megvaltozott , tok jo pasi lett belole mar 9,5 os a 10 bol.. erre a baratnom: nem is valtozott! Ugyan olyan mint az elso nap.. nah errol ment a vita kb 10 percig mig elokotortam egy kepet ami kb 1 hettel keszult az osszejovetelunk ota , es igaza volt. Semmit sem valtozott de nekem a nem a legjobb pasibol egy hihetetlen adonisz lett ;)

Ha a sraac tenyleg nem undorito csak van egy ket hibaja es pluszban megvan a harmonia akkor egy probat meger ;)

2013. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A külsőből lejjebb lehet adni, a belsőből csak nehezen. Pláne ha már a legelején kiütköznek komoly dolgok.. Idővel az gyarapodik. Tehát igaz az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart.

A külső miatt kezdenek el egymással az emberek beszélgetni, ismerkedni, egymás iránt érezni. Azonban igazán jó csak akkor lesz a dolog, ha a belső klappol.

De elég belegondolni is ebbe. Mi az ameddig még úgymond szívesen engednél is akár a külsőből, cserébe egy harmonikus, bensőséges viszonyért.

Meg itt ügye az is számít, hogy ha egy nő függni szeretne, biztonságban szeretné magát érezni, stb akkor nem fogja magát jól érezni egy alacsony, vézna fiúval.

2013. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy nőnél talán elmegy ha nem olyan okos meg iyenek de ugyanakkor szép, férfiél a belső kicsit tényleg fontosabb.Van az a mondás hogy a szépség belülről fakad.Szép nem?Dehát elég álszent.A külső mindenkinek fontos valamilyen szinten.Egy nőnek fontosabb egy férfinek is csak annak kevésbé.
2013. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!