Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehetek boldog? Lassan 30 eves vagyok, es SOHA nem volt meg boldog parkapcsolatom. Vagy en szerettem, vagy nem, vagy csak kihasznaltak.

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mindenkinek más az érési ideje. Lehet, hogy olyan elvárásaid vannak, amikre azt hiszed, hogy tök átlagosak és megtud neki felelni bárki, de közben mégsem. Lehet, hogy túl tökéletesnek képzelsz el mindent, de az emberek nem azok. Kicsit át kéne adni a szívednek a helyet az eszedtől és nem agyalni annyit, csak élvezd ala Punnany Massif. Amúgy meg három szóval: túlzott elvárásaid vannak
2013. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rosszkor voltál rossz helyen, ahol rossz nőkkel kezdtél ki.
2013. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zoliba' ***** válasza:
jön az majd nyugi. Viszont ne edd magad,mert kifelé is látszik..
2013. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.nak, en vagyok a no.


Az elvarasaim nem tul nagyok, de valahogy mi dig olyan talal meg , akivel nem illunk ossze.

Vagy szerencsetlenekkel jovok ossze.

A legutolso baratom pl borzaszto onzo volt. Minden teren.


Szerintem sosem leszek boldog :(

2013. jún. 15. 01:36
 5/7 CoortezFan válasza:

nem akarsz összejönni a bátyámmal? :D kérlek, vidd el innen :DDDD

szerintem biztos meg fogod találni a párodat, csak járj nyitott szemmel, és legyél közvetlen az emberekkel. próbálj kezdeményezni, mert a mai világban sajna már elvárják a fiúk egy része :D

2013. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 janos1990 válasza:

csak egy kapcsolatól lennél boldog?

másban nem leled örömöd?

2013. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsonak: de, de most a kapcsolatokra ertettem.

Van jo munkam, barataim, hobbijaim- de csak ez nem eleg sajnos.

2013. jún. 16. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!