Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki hogy egy diploma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki hogy egy diploma nélküli senki leszek. Így is lehet párkapcsolatom, feleségem, lehetek így is boldog? :' (

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert a diplomától leszel valaki?

Hmm, érdekes felfogás...

2013. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

tele van a meki diplomás eladókkal...

nem a diploma a mérvadó hanem hogy milyen ember vagy. Szomszádomnak egyszerü szakmunkás bizonyitványa volt (kőmüves) és értett a dolgához kihivták németországba és iszonyatos mennyiségü pénzt kapot azért mert ott dolgozott. Hazajött leérettségizett és nyitott egy saját vállalkozást abból a pénzből amit kint keresett. És marha jól él most huzott fel egy kacsalábon forgó palotát magának és a családjának... És nincs diplomája csak egy érettségije meg egy szakmunkás bizonyitványa.

Ennyit a diplomáról...

2013. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Diplomával pedig munkanélküli leszel...
2013. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Arra gondolsz, hogy találsz magadnak így diplomás nőt?

(Mert szerintem egy nem diplomást nem érdekli annyira, hogy a párjának van-e vagy nincs.)

Diplomást szerintem úgy, ha találsz olyat, aki túl tudja magát tenni azon, hogy te úgymond alacsonyabb szinten állsz társadalmilag, és megszeret így, ahogy vagy. Egyébként én azt mondom, ha értelmes vagy (felérsz az egyetemi szinttel gondolkodásilag), meg rendes szakmád/munkád van, akkor ez nem esélytelen dolog.

Megnyugtatlak, ha ezek adottak, akkor én lányként nem utasítanálak vissza csak a sznobizmus miatt.

2013. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Az a lényeg,hogy sikeres legyél abban,amit csinálsz,és vidd valamire az életben.Hogy van e diplomád vagy sincs,azt kb a nők fele lesz*rja,mivel nem attól lesz tehetséged,ahhoz,amit csinálsz.Más kérdés,hogy a legtöbb munkához diploma kell,így lehetsz felső vezető vagy vmi,de diploma nélkül válassz egy jó szakmát,szeresd és vállalkozz,és boldog leszel.

Sok diplomás ember megy Angliába mosogatni,és semmivel sincs előrébb.

2013. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, diploma és diploma között is van különbség. Szerintem például egy asztalos szakvizsga ezerszer többet ér, mint egy bölcsész diploma. És elárulom neked a diplomás nők többségének gagyi diplomája van. Andragógus, régész, kommédia, amerikanisztika... egyik sem ér lósz@rt sem. Ha egy nő lenéz téged csak azért, mert nincs diplomád, akkor kérdezd meg, hogy neki milyen diplomája van. Ha nem természettudományost (mérnök, biológus, orvos stb), jogászt, vagy pénzügy-számvitelt mond, akkor nyugodtan pofán röhögheted, mert a többi diplománál szinte bármi többet ér.
2013. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Dehogy leszel senki. A diplomától még nem leszel valaki. Diplomás és diplomás között is nagy különbség van. Azt fogják felvenni egy munkahelyre pl, amelyik talpraesettebb, életrevalóbb.

Én tavaly érettségiztem, ma eltartom a barátnőmet, fent tartom a saját lakásomat, számítanak rám a munkahelyemen.

2013. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindjárt meglesz a diplomám, és mi leszek? munkanélküli. ennyit a retkes diplomáról. és én is senkinek érzem magam..
2013. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs diplomám, és van munkám. Úgyhogy ne azt gondold, hogy a diploma tesz valakivé. Anélkül is lehet az ember művelt és intelligens; a józan paraszti észt amúgyis többre tartom, mint a lexikális tudást.
2013. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Igazából ez a helyzet, hogy nagyokat fogsz szopni diploma nélkül az életbe. Írom ezt egyetemi diplomásként, hogy még úgy sem lehet nagyon elhelyezkedni. De ha igen, akkor is szar 130 ezer forinttal akarják kilükni a szemem, nem nagy pénz.

Minimálbérért trógeroló rendszer rabszolágja, sok sok megaláztatással és túlórával! ezt kapod meg az élettől, mert nem szereztél diplomát.

A munka monotoniája, a kényszer jellege fel fog őrölni lelkileg teljesen, egy idő után nem fog többé mosolyra állni a szád, az életkedv kiröppen belőled, és egy totál negatív kisugárzású, nem életvidám, komplexusokkal teli megkeseredett írígy egyeddé vál/HATSZ/ mint amilyen az országunk lakosságának a zöme.

Hétvégén a haveri köröddel lehat alkoholba fojtva kibeszélni, hogy hol lett elcseszve, meg mért szar az élet.

A nők felét kb. kihúzhatod a megszerezhető listárol, mert a plázacicák meg a karrierista elit családból származó nők az esetek többségében felfele szeretnek kapaszkodni, nem a visszatartó elemeket keresik párnak. Én a környezetemben ezt vettem észre. Aki meg nem így tette, eléggé megbánta! és ennek hangot is adott.

Érdemes a lentebbi lányok közt keresgélni, akiknek nincs elszállva az igényeig a csillagos égig, és a kevesebbel is beérik, mert diploma nélkül mindenkinek a KEVESEBBEL KELL BEÉRNI.

Kivételek persze mindig vannak, mesébe illő összetalálkozások, amikor az egyszerű inaslegény kifogja a királylányt magának.

Más kérdés,hogy hosszú távon nem egy kitartott papucs kutyának fog -e majd kezelni, ha már a rózsaszín felhő egykét év után elszáll.

Ma abban a világban élünk, hogy akinél a pénz! annál a hatalom, a "pénz beszél, a kutya meg nem ugat!"

A pénztelenséggel nem szokott együtt járni a boldogság.

Kisigényű embereknél esetleg.

Feleség magával vonzza a gyereknemzést. A lemondásba, a pénztelenségbe nincs értelme utódokat szaporítani.

Mindig szomorúak és irigyek lesznek a gazdagabb társaikra.

Erre is de sok példát láttam már. A szeretet nem pótol túl sok mindent, főleg gyerekeknél nem. Hiába szeretik anyukáék, ha a közösségben kiközösítettek, mert nekik nincs annyi jó cuccuk stb... Ha meg jóféle kajára se tellik, még egészségtelenek is lesznek.

2013. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!