Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki hogy egy diploma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki hogy egy diploma nélküli senki leszek. Így is lehet párkapcsolatom, feleségem, lehetek így is boldog? :' (

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, szomorú, ha így gondolkodsz az életről. Rajtam is erőt vesznek ezek a gondolatok, de szerencsére sikerül visszaszorítani őket.
2013. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De attól hogy "altatod magad" még a sorsod nem valószínű hogy jobb lesz. Mindneki remél, de mégis csak egy töredéküknek terem babér!
2013. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lehet, de akkor meg miért élünk, ha nincs mire boldognak lenni benne. Nem áltatom magam, tisztában vagyok a világgal, csupán nem akarom úgy leélni az életem, hogy mindig ilyeneken rágódom. Hanem mondjuk élvezném a benne lévő jó dolgokat is. (mondja ezt egy megrögzött pesszimista, aki próbál optimistábban gondolkodni - és megéri)
2013. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is pesszimista vagyok, de egyszerüen képtelen vagyok pozitívan állni hozzá. Bár nekem még messze nem a legszarabb, vannak nálam pénzügyileg szarabbak is, viszont pszichésen szarabbak nem hinném :P

A lényeg, ha valamiben ami nagyon meghatározó, hátrányos helyzetben vagy, akkor kevés az esély a boldogságra.

Lehet esélyed, de ezerszer többet kell küzdened érte, és akkor sem! bizotos, hogy valaha célba érsz. HA célba is érsz, azokat a boldog pillanatokat is egy idő után megunod, kiégsz.

2013. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pedig meg kell próbálni, megéri :D Remélem te is elégedettebb leszel egyszer az életeddel.
2013. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
diplomával is egy szerencsétlen senki lennél párkapcsolat meg feleség nélkül..
2013. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!