Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre önállóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre önállóbb a kapcsolatban, én nem?

Figyelt kérdés

eleinte mindkettőnknek ugyanannyira szüksége volt a másikra, szimbiózisban éltünk. én még mindig igényelném ezt, de ő már a külvilág felé elkezdett nyitni. nekem viszont nincsenek barátaim, mert kevés embert tudok közel engedni magamhoz, és ezek az emberek már más utat járnak mint én. messze lakok mindentől, és egyedül egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal, főleg, hogy már suli sincs. tanulok, olvasok, gépezek, de ezek egyike sem kielégítő számomra.

ha felhívom a barátom, akkor mondja, hogy éppen alszik, hagyjam már, aztán meg nem hív egészen estig, megint felhívom, akkor meg összeveszünk.

ő közel lakik a barátaihoz, gyakran tudnak találkozni, beszélgetni, és akkor egyáltalán nincs is szüksége rám.

múltkor nagyon megbántott, észrevette, megígérte, hogy soha többet nem fordul elő, de persze másnap elölről kezdődött. feleslegesnek érzem magam, de nem engedi, hogy elhagyjam, és nem is tudnám.

nekem szükségem lenne most rá. persze amikor suli van elvagyok nélküle, mert van mit csinálni, emberek vesznek körül, stb. de most megőrülök egyedül, nélküle.


2013. jún. 14. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz valami elfoglaltságot vagy barátokat találnod,mert ha így folytatod,akkor rövidesen szakítotok.
2013. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kicsit konkrétabb tippek? :D

társaságban is végtelenül magányosnak érzem magam, ráadásul az utazás az rengeteg időt elvesz ha be akarok menni a legközelebbi városba.

2013. jún. 14. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Te szegény.Biztos vagy benne,h neked tényleg barátokra van szükséged?
2013. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!