Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jól működő kapcsolatban a...

Egy jól működő kapcsolatban a nőnek kéretnie kell magát?

Figyelt kérdés
én nem vagyok az a típus aki kéreti magát, ha valakit szeretek és együtt vagyunk akkor talán túlságosan is sokat adok magamból, sokat keresem, kb mindig elérhető vagyok neki, szervezek programokat. Szerintetek ezzel baj van? Mert ugyanakkor jól esne ha a barátom kicsit küzdene értem meg érdekesnek tartana de olyan nehéz visszafognom magam. Pasik nektek az tetszik ha egy lány kicsit kevésbé rajong? H érjem el h kicsit ő is küzdjön értem?
2013. jún. 6. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit visszafogod magad,érdekesebbnek fog tartani és ô lesz számodra mindíg elérhetô.Szóval ne rajong nagyon érte,vagy legalábbis ne feltûnôen.
2013. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
minden nap megvárom szinte h ő írjon rám. De pl én kérem mindig előre h beszéljük meg h mikor találkozunk, mert szeretem előre megtervezni a dolgaimat..lehet ezen kéne kicsit változtatni de elég nehezemre esik sajnos..
2013. jún. 6. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudod, az őzike is mindig elfut a bak elől, de csak annyira igyekszik, hogy azért a mamlasz elkaphassa...
2013. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem is örök kérdés. Annyira utálom ezeket a kisebb-nagyobb játszmázásokat azért, hogy érdekesebbeknek látsszunk, mindig kielégítsük a vadászösztönt. Nekem ez nem megy. Vagy adom magam őszintén, szívből, vagy keresek olyat, aki elfogad ilyennek.
2013. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem párostól függ. Van, akinek igénye van arra, hogy sülve-főve együtt legyen a párjával, és sokat keressék egymást, van, akinek ez már fojtogató, és több magántérre van szüksége. Nálunk pl. a kapcsolatunk elején barátom volt elszontyolodva, hogy miért nem hívom napi többször :) - ebből azt tanultam meg, hogy neki erre igenis van igénye. De van, akit meg ezzel ki lehet kergetni a világból. Ki kell tapasztalni, hogy a párunk melyik típus :).
2013. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 Szívemből szóltál. Egy kis játszadozás mindig kell, de hosszútávon nem vezet sehova.
2013. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sosem játszmázunk. Tul egyenes és szókimondó vagyok hozzá.

Viszont a párom szófukar így ő az aki mindig rejtély, (4 év után is)


De szoktunk játszani, bolondozni, szoktam meglepni, de kéretni magam nem.

Egy érett kapcsolatban szerintem nem kell kéretni magunkat, nem kell titokzatosnak lenni. Ennél több dolog köt össze minket... Titokzatos maximum az első évben voltam, maximum azért mert nemismert.

Állítólag még mindig meg tudom lepni:) habár nem szándékos...


Eleinte kell az, hgy lásd mennyit küzd érted, mennyi vagy fontos általában. A mi példánk pl az, hogy összejöttünk és nyílt lapokkal játszottunk, hogy mind a ketten komolyan gondoljuk, nem csak egyetemi románc. Én sokáig kb fel évig féltem ennek ellenére átadni magam a kapcsolatnak, mert előtte volt egy rossz tapasztalatom (egyik napról a másikra évek múltán eltünk a szerelem belőlem, féltem, hogy itt is ez lesz)

De amikor bemutattam otthon, már tudtam, hogy ez több. Az egyetemen is együtt éltünk, utána pedig "rendesen" is összeköltöztünk.

Nem volt szükség kéretésre, mert csak akkor kérettem magam, amikor tényleg voltak kétsegeim...

Pl a költözést, amikor megkérdezte tőlem a párom, akkor nem kérettem magam, de javasoltam neki még egy hónap gondolkodási időt, mert én hosszú ideig nem szeretnék csak úgy együtt élni, nekem fontos a hzasság. Gondolja át, és kérdezze meg később is. Kívülről keretésnek tűnhet, holott igazi kétségeim voltak (1 évvel elòtte még nem hitt a házasság intézményében, nem látott sosem pozitív példát)

Összeköltöztünk, 3,5 évvel ezután őssze lesz az esküvő.

Igazából 50 év múlva tudnék nyilatkozni, hogy működik- a nem kéretjük magunkat dolog:):):)

2013. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelemben megvan mindkét fél szerepe. Ettől természetesen el lehet térni, sőt, győkeresen meg is lehet fordítani a dolgokat.Csak ilyenkor a szemlélőnek van egy olyan érzése, hogy a Julia akarja magáévá tenni a Rómeót, és nem fordítva.
2013. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!