Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vesznek komolyan a sracok ha model vagyok?

Figyelt kérdés
Nemreg veget ert egy 2 eves kapcsolatom, nem azert, de problema volt, h model vagyok. Megmondtam az akkori baratomnak, h csak addig csinalom, amig nem kerik h na...tehat amig tiszta az ugy.Es sokszor jott veklemo is. Most probalok ismerkedni, de ahogy meghalljak, meg meg se varjak h elmagyarazzam, s mar felreertik...hagyjam abba h lehessen baratom? szeretnek megint komoly kapcsolatot,m nem vagyok az a kulon bulizos lany. csak a modeling egy olyan dolog amit reg elakartam erni de magamert...mit tehetek?
2008. jún. 20. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

hagyjátok már abba ezt a hülye helyesírás dolgot. nem érted hogy nem ez a lényeg az egészben? hülye idióta.


Kedves Kérdező!


Tényleg ne hagyd abba a modellkedést. szép vagy, csinos vagy akkor meg fogsz találni fontos. Addig meg ne foglalkozz a sok paraszttal.Kívánom hogy összejöjjön amit szeretnél és hogy találj egy rendes srácot. Puszi

2008. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
egyszerű a válasz.A helyesírásod alapján is látható, hogy másra sem lennél jó, max egy szimpla ürítésre, akkor meg miért akarnának mást is tőled?
2008. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

haggyátok már abba... a kérdező kérdezni akarsz nem sok gyökeret aki csak árt neki... pfff!


Kedves Kérdező!

Szerintem ne hagyd abba semmmiképpen... lehet h azok a srácok akik nem hallgatnak végig azok egyből arra gondolnak h szép vagy és akkor minden pasi téged akar és lehet tul féltékeny tipusok:) szoval sztem találni fogsz magadnak egy hozzádillő kedves aranyos srácot:)

2008. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
veszet: veszett; hozzászólób:hozzá szólóban... A tagolást már megsem említem, Te IQ bajnok...
2008. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
39%

A modellkedéshez elég csak bután nézni minek oda helyesírás:-)

A sietség nem mentség a hibákra, főleg az ilyen jellegű hibákra!Valószínűleg tényleg emiatt nem találsz párt... A másik dolog, hogy szerintem kérkedsz a szakmáddal.

2008. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért mert sok modell öntelt picsa...És nem szívesen kezdenek velük.Bizonyítsd be nekik h nem vagy az és akkor már nem hiszem h elutasítanak.
2008. jún. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igazán érdekelne, hogy 100 emberből mennyi írná le ugyanezt hiba nélkül. Akár férfi, akár nő. Ha ezen múlna egy párkapcsolat, elég szomorú lenne az élet. Szerintem be kellene fejezni a helyesírás témakör taglalását. Kedves nyelvészünknek is. Az irigység beszél a legtöbb emberből.

Leányzó!

Nyugi, megtalálod egyszer az igazit, csak ne keresd görcsösen! Annyi szép és jó vár még Rád az életben... :)

2008. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!