Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek komolyan a csajok?

Figyelt kérdés

pl írok iwiwen az egyik csajismerösnek, látom, h olvassa, de nem válaszol.

a barátnőmnek is mindig írok sms-eket, ne legyen az, h ne foglalkozok vele, mégsem válaszol.

pl.tegnap este óta.

ez túl nagy nyomulás, lenne?

azt írtam,h már várom a holnapi talit, meg h jó éjt....

sztetek? nem kéne neki írnom, csak ha ő ír?

17ff


2009. jún. 10. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy komolyan vennek, de az már engem is sokkolna, ha a pasim, csak azért küldözget sms-t, hogy várja már, hogy holnap találkozzunk...stb-stb.
2009. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de ez miér gáz?

túl nyomulós az, ha írom, h hiányzik.

az az igazság régen ő írt ilyeneket...de mostanában már egyáltalán nem:S

mostanában fordítva va...

2009. jún. 10. 09:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
haver javaslom, h ne legyen fordítva mert akkor megszívhatod, nekem is volt ilyen és fölém kerekedett a csaj és utána már lebaszott meg ilyenek aztán összevesztünk és szakítás... vigyázz!!!
2009. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"fölédkerekedett"? hogy?:O
2009. jún. 10. 09:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, h már én lettem alul, na ez azt jelenti eddig ő nyalt nekem azután már egy csókért is nekem kellett nyalni!
2009. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nah sztem ez már kialakult.

a kezdeti rajongása átment megszokásba és én próbálom valahogy visszahozni azt a tüzet, amit akkor benne láttam, de nem tudom:(

2009. jún. 10. 09:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én ezt értem velem is ilyen történt korábban... itt max. úgy tudsz valamit elérni ha esetleg hanyagolod Te is Őt. Persze ezt át kell gondolod hogyan lenne a legjobb, én javaslom ne nyomulj rá mert a vége az lesz , h elege lesz belőled és lapátra tesz!
2009. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. jún. 10. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nincsmit remélem lesz valami eredménye :) írd majd meg kivi vagyok rá!
2009. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hát ma este tali, majd leírom ide.

vagy írj priviben üzit, h te mit tettél és mi lett a vége;)

2009. jún. 10. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!