Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek minket komolyan?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, én 20, ő 22 éves. Mindketten egyetemre járunk, komoly gondolkodásúak vagyunk. A szüleim mégsem vesznek minket komolyan, anyának csak nyűg, ha idejön a barátom, mert akkor főznie kell, meg készülnie. Szerinte én még mindig szűz vagyok, pedig volt még egy barátom, akivel másfél évig voltunk együtt. Őt sem vették komolyan. Már félek, hogy tudat alatt belémbeszélik, h nem jó nekem a párom, mivel ilyen nemtörődöm a viselkedésük. Miért hiszik, hogy még szűz vagyok? nem értem egyszerűen ezt az egészet
2009. aug. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le velük beszélgetni, és mondd el hogy neked mennyire komoly ez neked.Szerintem ők is tudják hogy komoly és azza lugtatják magukat hogy nemaz, mert féltenek és hát ugye 20 évesen nemsokára kirepülsz.Szerinte tehát tudják hogy komoly csak nem akarják elhinni.
2009. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*azzal nyugtatják
2009. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mondd meg nekik te magad, hogy már nem vagy szűz. Ki lesznek bukva egy ideig, de túlélik :) És azt is mondd el, hogy nem ez a pasi felelős azért,hogy nem vagy már szűz,így nem fogják amiatt utálni, hogy ő "rontott el" :)
2009. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írjon már még valaki és köszi eddigieket!
2009. aug. 27. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy nem vesznek komolyan, én 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de az apja már házasítana, és az én szüleim is úgy gondolják, hogy mi már együtt maradunk végleg. Pedig nekem egyáltalán nem áll szándékomban még egy jóideig házasodni. Igaz, hogy a barátnőm 2 évvel idősebb tőlem és már úgy van, hogy 3-4 év múlva már gyerekeket akar, de én kb akkorra fejezem be az egyetemet.
2009. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!