Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem vesznek komolyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem vesznek komolyan a sracok ha model vagyok?

Figyelt kérdés
Nemreg veget ert egy 2 eves kapcsolatom, nem azert, de problema volt, h model vagyok. Megmondtam az akkori baratomnak, h csak addig csinalom, amig nem kerik h na...tehat amig tiszta az ugy.Es sokszor jott veklemo is. Most probalok ismerkedni, de ahogy meghalljak, meg meg se varjak h elmagyarazzam, s mar felreertik...hagyjam abba h lehessen baratom? szeretnek megint komoly kapcsolatot,m nem vagyok az a kulon bulizos lany. csak a modeling egy olyan dolog amit reg elakartam erni de magamert...mit tehetek?
2008. jún. 20. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Elsőként megtanulhatnál helyesen írni pl. szép összefüggő mondatokat alkotni. Utána jöhet a pasizás!
2008. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se hagyd abba! Ha egy pasi nem érti meg, vagy nem vesz komolyan csak azért mert modell vagy, akkor nem érdemel meg. Ne agyd ott a modellkedést, főleg ha régen akartad. Majd találsz egy normális srácot aki megérti:) Én személy szerint nem értem mi a bajuk azzal hogy modellkedsz.
2008. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
eső hozzászóló egy paraszt !!!!! ne hagyd abba szerintem h nem hallgat végig akkor ennyi . biztos lesz olyan aki végighalgat :) sok sikert
2008. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a paraszt!!!!!!!!!! Miért gond, ha valaki megtanul helyesen írni? Például te is: meghallgat (két l).
2008. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
talán mert azt hiszik, hülye vagy.....
2008. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
talan rossz helyre irtam, mert TALAN sok az irigy errefele...csak rendest valaszokat vartam, es az irassal siettem..istenem..mar az is baj ha az ember hibazik.
2008. jún. 20. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Igaz, irigy vagyok. Mindig is ilyen helyesírást akartam:)


Nézd, hogyha problémád van, és úgy döntesz hogy írásban kérsz segítséget idegenek tapasztalatai alapján, akkor igazán megadhatod azt a tiszteletet hogy legalább a kérdést szépen, érthetően írod le...ha már tőlünk elvárod hogy próbáljunk könnyíteni a helyzeteden és komolyan kezeljük a problémádat.

2008. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

mivel valószínűleg egyikünk sem ismer, ezért próbálunk az írásodból következtetni...

ha vkinek nincs pasija, annak biztos, hogy nem egy oka van (hacsak az nem valami ilyen, hogy lakatlan szigeten él)... nekem vannak modell (magyarul amúgy két l) ismerőseim, és nekik van pasijuk...

2008. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
most miért bántjátok? Fel tudtátok fogni a gondját így is nem? Akkor meg próbáljatok segíteni neki nem pedig cseszegetni! Én már leírtam: majd találsz egy rendes srácot aki el tudja fogadni hogy modell vagy.
2008. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
egy nyelvtan tanár veszet el az első "kedves" hozzászólób köss bele te majom na mit irtam szarul?:@
2008. jún. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!