Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h minden a regi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h minden a regi legyen?

Figyelt kérdés
a baratommal 2 hete vagyunk egyutt...ma elmontam neki chetten keresztul hogy szeretem (kiszaladt a szamon).A reakcio pedig az volt hogy:miiiii???meg hogy neki meg tul koran van hogy vkit annyira szeresse,Tudom hogy szeret,lehet nem annyira mint en ot de...Mit tegyek hogy minden termeszetes legyen es hogy ne erezzem magam hujen....meg ne gondolja h odaig vagyok erte
2008. jún. 20. 03:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mond meg neki, h "kicsúszott a szádon" és hogy emiatt ne pánikoljon. Hogy mi lányok néha ilyen figyelmetlenek vagyunk, bárkivel előfordulhat. Mi sokkal érzékenyebbek vagyunk, mint ők, ezért fordulhat elő.
2008. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na igen..ez kicsi nagyon korai ilyent mondani, s amgi o nem melyul bele akapcsolatba, addig megiedhet, s meg ott is hagyhat...elhiszem h erzed meg ez nagyon jo neked, es akarod h tudja, de legalabb 1 honapig varj, ha minden szuper koztetek. most ezutan lehet kicsit hideg lesz veled, keves ferfi tudja elviselni. a masik meg h ha 2 hete jartok, akkor o meg abban a fazisban van h teged el kell hoditson...ha te egybol bevagod h szereted, akkor neki vege a hoditasnak, es ha olyan vadasz tipus, meg az is lehet h hamarabb tovabb lepne.

Na meg nem tudom hany evesek lehettek, de nem idosek, azok mar meggondoljak, h az ilyensmit mikor kell mondani. Szerintem te is gondold meg h tenyleg szereted-e?

Mertr az nem kicsi szo...csak ugy akarkinek, mert talal a szo, es jol erzed magad vele,az meg nem szerelem...

Az a szerelem, mikor mar megsozktatok egymast, es ugyis ragaszkodtok, es egyutt akartok lenni, es megtesztek egymasert mindent.

Mond meg h ugy ertetted azt h szereted...h nagyon kedveled, es kezd szimpatikusabb lenni mint eddig.de ne vagd be h szereted,mert az a nagy vonzalom,meg kis szivmegdobogtatas meg nem szerelem.s meg a vegen elijeszted is magad mellol.

Ha kiakarod fejezni h o neked sokat jelent, akkor azt mond, h sokat jelent, es orvendsz h egyutt vagytok..

2008. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!