Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék annak érdekébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekébe, hogy a régi legyen minden?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nemrég ismertem meg 1 haverom álltal.. Ő a kishuga a haveromnak! Én 16 vagyok a lány meg 14! Végülis nem laknak tölem messze! De eddigcsak neten dumálgattam a kiscsajjal! Lényeg ami lényeg megtetszett! És már a teloszámomat is elkérte.. megadtam neki énis stb.. Beszélgettünk már a taliról minden! Egy idő után elkezdett ilyeneket mondogatni, hogy ő volt valami zenei hétvégén vagy nemtom hol ahol voltak srácok.. Majdnem csokólozott velük meg nemtom.. Végülis megkérdeztem tőle, hogy mért mondta el.. Erre csak annyit felelt, hogy nemtudja.. Na mindegy én egyből gondoltam mire ment ki a játék! A csaj ezt beszélgetések közbe töbször felhozta hogy jajj de jó volt neki ott meg kár hogy nem volt több.. Telt mult az idő 1-2 hét után énis aztmondtam neki, hogy van Barátnőm csak kíváncsiságból mitszól hozzá! A csaj eléggé furán viselkedik azóta.. Meg máshogy is beszél velem.. Mit tegyek? mondjak el neki hogy nincs barátnőm és utána minden olyan lessz mint régen? PLS segítsetek!
2010. júl. 5. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ti még gyerekek vagytok. Eleve nem kellett volna kamuznod neki, ő meg csak nagylánynak akart látszani előtted. Te meg rátromfoltál. Nem kellett volna. Most már mindegy.
2010. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyós ne nézz kisgyereknek kérlek! LOL... Már gimnáziumba járok és nő a szakállam is xD ha ez számít valamit..
2010. júl. 5. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Húzd meg a haját!
2010. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress másik csajt
2010. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, Anyós még nem vagyok, de azért jócskán idősebb nálad :)

De ő még akkor is kislány, aki menőzni akart előtted. Próbáld vele megbeszélni a dolgot, mondd meg neki, hogy nincs barátnőd, ő viszont nagyon tetszik neked, és esetleg találkozhatnátok néha kettesben is. Vidd el fagyizni, moziba, vagy csak sétálni.

2010. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem azért mondta el, hogy majdnem kavart velük, hogy féltékeny legyél, mert ha vki féltkeny azt érdekli,hogy mivan a lánnyal. :)

Ha nincs bnőd ne hazudj neki.

Találkozzatok mondd neki,h mit akarsz, hogyan és viszonyuljon.

Ha kell ez a csaj szerezd meg és ne szarakodj. ;)

Csajok szeretik a határozott pasikat. :) puszi.

2010. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!