Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem hogy miért más jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy miért más jár az eszébe pedig én mindent megteszek az érdekébe és tényleg mindent nem tudom hogy mit rontok el de én szeretem őt ő is engem. Mit tehetnék még érte hogy jó legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki playstaSÜN-t.
2010. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy más jár az eszében?
2010. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
más jár a fejébe nem én hanem más pasival való piszkos gondolatok de szeret csak én vagyok az első neki és biztos izgatja hogy mással milyen lehet. de én nem akarok újra csalódni!
2010. jan. 25. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
minél inkább görcsölsz azon hogy megtegyél érte mindent,annál jobban fog gondolni más pasira. Ne mutasd ki ennyire hogy kell neked,tudom szemét dolog,de sokszor a csajok azt nem becsülik pont meg,akit kéne.Aki pedig leszarja őket,arról fantáziálnak. Legyél kicsit kiismerhetetlenebb és titokzatosabb. Szóval érted:)
2010. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet ez nekem is tetszik megpróbálom meg is valósítani
2010. jan. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!