Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem szakítás után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem szakítás után hogyan legyen minden a régi?

Figyelt kérdés
Baránőmmel majdnem 1 hónapja ,nem sok kelett hogy szakítsunk. Éretségi miatt ideges volt és rajtam csattant az ostor.Azóta bennem az az érzés van hogy a végét rúgjuk.Szeretem, de mostanába hogy ekveset tudunk beszélni és unja magát, neki is kezd ez az érzése lenni hogy nem olyan mint régen. Igaz az csak 6 hónap, de nagy szerelem volt/van még a részemről. Szeret, de valami más azóta.Hogyan tudnám megint a régivé csinálni? Távkapcsiba vagyunk, de nem szeretném elveszíteni:(
2011. jún. 22. 19:48
 1/5 Dexy ***** válasza:
Háát nem irigyellek. Mi is másfél hónapja majdnem szakitottunk. 2 hétig elég rosszul éreztem magam mellette, és napról napra hejre álltak a dolgok maguktól. nem erőltettük, mostanra minden ok. A gond az is lehet (ne haragudj) h rádunt, amit nem fog bevallani a szakítás napjág. Esetleg tényleg te is hibás vagy valamiben ezért nem biztos az érzelmeiben. Beszélj vele erről.
2011. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele erről.AZa gond hogy hísztis. És eléggé padlóra küldött a majdnem szakítás is.És a hisztije miatt néha veszekedtünk.Ill lelkileg padlón voltam , (most is) és mikor vele voltam mondtam hogy félek, nem akarom elveszíteni és sírtam(férfi vagyok, és nem azt kérem hogy ez gáz)
2011. jún. 22. 19:58
 3/5 Dexy ***** válasza:

Ez nem gáz!! Miért lenne az gáz ha valakit nem akarsz elveszíteni és meg is mondod neki?? Ne idegesíts XD


Én is elég hisztériás vagyok. Sőt ... nehéz kezelni az ilyen dolgot. Nem is tudta egyik ex barátom se, pedig volt szerelem :)

Aztán jött a mostani, és ahogy rámjön a hisztéria elhallgatok és bocsánatot kérek, mert ő fontosabb nekem mindennél, és megteszem érte h "kussolok"


GoNdolom őszinteséget vársz, ezért ismétlem magam hogy lehet hogy már rádunt, nem ugy szeret mint régen. (De nem legyen igazam, kívánom h holnaptól legyen minden ok) 19/L

2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudnám meg hogy rámunt e?
2011. jún. 22. 20:11
 5/5 Dexy ***** válasza:

Hmm...Hát kérdezd meg.Ha hisztizni kezd hagyd h kitombolja magát, csak halgass... És kérdezd meg miért bánt téged ha te őt nem bántod. ha nyugodt maradsz, nem látja h ideges vagy, akkor előbb utóbb lenyugszik és talán megtudod mi lehet a baj.


ez a "csak kötöszködj én hallgatok" nálam nagyon bejön, és tényleg lenyugszom.

2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!