Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre amit elrontottam? Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Szeretek nagyon egy fiút. Mondhatni az életemnél jobban, mindenre Ő motivált, nélküle most nem lennék itt. Szakított velem, az okokat most nem sorolom fel, hogy miért. Írtam neki egy dühtől fröcsögő smst, és most a szó legszorosabb értelmében gyűlöl. Azt mondja, nem érdekli, mi van velem, köszönőviszonyban sem akar velem lenni az sms után. Nagyon ki vagyok borulva, kattog az agyam, hogyan hozzam helyre a dolgokat, rettegek, hogy örökre elveszítettem. Az anyám, meg úgy a közös ismerősök mind azt mondják, hülye vagyok, majd elkezdek hiányozni neki, és visszajön. Én már félek reménykedni - félek, hogy pofára esek. Mit tegyek? Annyira félek...Nem akarom elveszíteni, nagyon szeretem, nagyon hiányzik, bármit megtennék, hogy ne gyűlöljön. Segítsetek!


20l & 20f (értelemszerűen én vagyok a lány)


2011. jan. 4. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt is te tetted ki?

Akár te voltál, akár nem, hasznos a link, olvasd el a kommenteket.

2011. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem én, de amúgy a kérdésem tényleg hasonló. Istenem, mit csináljaaak?:S Nem akarom örökre elveszíteni..
2011. jan. 4. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj! De tényleg, még ha fáj is, készítsd magad ahhoz a gondolathoz, hogy tényleg nem akar többet látni. Ez önkínzásnak hangzik, de még mindig jobb, mintha valótlan álmokat szövögetsz.

És hagyj békét neki! Minél jobban nyomulsz, keresed, annál kevésbé lesz kíváncsi rád, sőt akár meg is utálhat. Ha eltelik kellő mennyiségű idő (ez esetenként változó, lehet 2 hónap, de akár egy, vagy több év is), és már behegednek a sebek, akkor esetleg közelíthetsz felé, mint barát, de ekkor se erőltess semmit, ha ő nem akar veled kapcsolatban maradni, ne erőlködj!

2011. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem erőlködöm, nem keresem most már, csak nagyon félek, hogy elveszítem...Örökre. Szeretném ha csak barátok lennénk, szeretném ha újra szeretne...Minden erőmmel azon vagyok, hogy megváltozzak, hátha akkor több esélyem lesz.
2011. jan. 4. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg írhatsz neki egy szép hosszú levelet arról, hogy nagyon megbántad és sajnálod, hogy fájdalmat okoztál neki, de azok után ami történt nem lesz egyszerű és valószínűleg már nincs sok esélyed sem...:(de ennyit azért megtehetsz...
2011. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom tanácsolni, mint az előző hozzászólók. Várj egy pár napot, aztán írj neki egy szép levelet. Aztán reménykedj, hogy elolvassa. Úgy gondolom, hogy ha erre nem reagál, esetleg még egy pár hét múlva megpróbálhatod megkeresni, hogy nem beszélhetnétek-e meg, hátha akkorára lehiggad. De közben ne zaklasd, mert biztos idő kell neki, hogy átgondolja és nem jó, ha rátelepszel. Valahogy meg kell találni a középutat, hogy ne érezze azt, hogy megfojtod a szereteteddel, de azt érezze, hogy te még hiszel a kapcsolatotokban és hajlandó vagy harcolni érte.

Ha viszont ezek után is csak visszautasít, akkor el kell engedned!

2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!