Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam helyre? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre? Nagyon elrontottam.

Figyelt kérdés

Beszélgettem régebben egy lánnyal msn-en és elég szimpatikus volt meg ilyesmi, ez kölcsönös volt mert írta ő is hogy tetszem neki. Ez eddig rendben van, de barátnőm kutakodott a gépen és megtalálta a beszélgetést..tudom hogy én vagyok a hülye nem kell leírni. Nem akartam semmit attól a másik lánytól, de most ezek után úgysem hinné el. Nagyon szeretem őt, nem tudom most mi tévő legyek, nem akarom 2 év után egy ilyen hülyeség miatt elveszíteni. Valami ötletet írjatok légyszíves, hogy mégis miképpen hozhatnám ezt helyre..


Mindketten 19 évesek vagyunk


2010. febr. 26. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Jajj...pedig abban tényleg semmi nincs, hogy barátkozol, és hát ha tetszel neki akkor mi van? Nyilván ezer meg egy nőnek tetszel még, talán beszélgetsz is velük, de ez nem megcsalás. Vegyél neki egy rózsát és esküdözz térden állva, hogy nem csaltad meg, ez annyira férfiatlan, hogy el fogja hinni, hogy nem tetted meg, ha a kedvéért ezt is bevállaltad :) Bár én nőként azt mondom, ilyenen nem kellett volna megsértődni.
2010. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ő más mint a többi lány, sokkal sértődékenyebb sajnos :( Kezét sem hagyta megfogni! Sajnos én is írtam a másik lánynak hogy tetszik..
2010. febr. 26. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Térden állva esedezés, rózsa, csoki, ígéretek, romantikus vacsora, esetleg ha megenyhül, de még nem bocsájt meg akkor egy kis romantikus izgatás ;D

Az a lényeg, mint már az első mondta, hogy alázkodj meg :D

2010. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ehh, hát attól még ez a praktika beválhat. Mondd meg, hogy nem úgy tetszik neked, hogy bármit is akarnál, és csak bókoltál neki miután ő azt mondta tetszel neki, nem akartad megbántani, és nem csúnya az a lány. Hidd el ez a rózsás térden állás beválhat. Süss neki még valami sütit és vidd el azt is, ha a fejedre borítja akkor is. Hidd el meg fog bocsátani :)
2010. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ez lenne a legjobb de szerintem nem nagyon érdekelné..
2010. febr. 26. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér...

Ugyi meglágyul tőle majd a szíve ;D

2010. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is ezt tette a barátom, már másfél éve voltunk együtt mikor én is nézelődtem a gépén és megtaláltam egy ilyen beszélgetést. Csak beszélgetésnek indult de heves tetszetős flört lett belőle, valszeg a lánynak fogalma sem volt arról, hogy vagyok.

Nem szakítottunk, de hónapokig haragudtam rá, s bár nem mutattam mert csak magamban pityeregtem teljesen összetört ez a csalódás.

Engem egy csokor rózsával engesztelt ki és azzal, hogy amikor kiadtam a dühömet és a magamba fojtott keserves könnyeket, nem kiabált hanem csak eltűrte és őszintén bocsánatot kért. Beszéljétek meg, hidd el, ennél nem ér többet semmi.

2010. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
egész nap hívtam, nem veszi fel a telefont..nem tudom ahhoz mit szólna ha elmennék hozzájuk, de szerintem nem nagyon örülne..
2010. febr. 27. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem titkon arra vágyik, hogy elmenj hozzá...;D

Még ha nem is vallja be, és elöszőr dühös lesz, belül (mégha maga sem tud róla) örülni fog!

Énis így voltam...

Összevesztem a barátommal...3 napra rá megjelent az albérletem ajtajában egy nagy csokor rózsával és a bocsánatomért könyörgött. Először kiabáltam és rácsaptam az ajtót, de ő kitartó volt. Majd 2 órát töltött kint a hidegben az ajtó elött és könyörgött, hogy engedjem be és hogy bocsássak meg. Mikor újra kinyitottam az ajtót...Ha láttátok volna az arcát...Ti is elolvadtatok volna. Aznap már ott aludt és...értitek :D!

19/L

2010. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!