Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hangzik ez így hülyén? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hangzik ez így hülyén? SOS

Figyelt kérdés

van egy fiu akival szakítani akarok.ugyanis neki így nem jó és nekem se.(ilyen dologról még sohasem kérdeztem meg senkit)


így szeretnék vele szakítani:

elsőnek adnék neki egy olyan csókat amilyet még nem

majd elmondanám neki hogy mennyire szeretem és hogy nem az ő hibája ez.

megmondanám hogy én nem akarom hogy neki rossz legyen és hogy most nincs sok időm vele lenni és ez nem akarom hogy problémát okozzon.


dióhéjban ennyi. szerintetek ez így jó.

vagy van neketek valamilyen tippetek?


amugy lány vagyok


2009. okt. 7. 19:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szerintetek kamu hogy szeretem??? nem én tényleg szeretem. de nincs most sok időm rá. és nem akarom hogy ez miatt szenvedjen hogy nem tudunk eleget együtt lenni. soha nem kínoznám őt ezzel. tudom milyen érzés.
2009. okt. 8. 18:29
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szereted akkor egy kis idöd mindig van rá. 10-20perc nem hiszem el h ennyid nincs. Nekem még az apámnak se mondthatom el ha barátom van mert letépné a fejem (kicsit nagyon begyepesedett. nem vagyok vele jóba) és érdekes mindig van a barátomra 1órám és megérti h nincs több van amikor 20perc és érdekes felfogja és szeretem és én is öt. Ez nem kifogás. Szerintem te nem szereted eléggé csak bebeszéled magadnak hogy szereted.:S
2009. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szánalom^3. A gyengébbek kedvéért szánalom a köbön. Ugyan már. Ha szeretsz valakit azt nem dobod, és pláne nem így. Mert ez nagyon durva.
2009. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de ma rájöttem valamire...én nagyon szeretem és igazatok van megérti azt hogy nincs rá időm ha szeret. ennyire durva amit kiírtam? még nem szakítottam:)
2009. okt. 8. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:
igen elég dúrva....úgyhogy ha tényleg szereted akk emiatt ne szakíts vel.
2009. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem ez őrületes tapintatlanság a barátoddal szemben. Amúgy is atom közhely duma. 3éve a barátnőm így szakított velem: nem szeretlek annyira ahogyan megérdemelnéd. Ez mi? ilyen gyökérséget te jó ég. nem szeretlek, szakítsunk. kész. nem eljátszani hogy szent Johanna vagy és csak jót akarsz. F
2009. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!