Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hangzik ez így hülyén? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hangzik ez így hülyén? SOS

Figyelt kérdés

van egy fiu akival szakítani akarok.ugyanis neki így nem jó és nekem se.(ilyen dologról még sohasem kérdeztem meg senkit)


így szeretnék vele szakítani:

elsőnek adnék neki egy olyan csókat amilyet még nem

majd elmondanám neki hogy mennyire szeretem és hogy nem az ő hibája ez.

megmondanám hogy én nem akarom hogy neki rossz legyen és hogy most nincs sok időm vele lenni és ez nem akarom hogy problémát okozzon.


dióhéjban ennyi. szerintetek ez így jó.

vagy van neketek valamilyen tippetek?


amugy lány vagyok


2009. okt. 7. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
,,nem az ő hibája ez. " közhely a köbön
2009. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Figelj, ha nagyon nagy a feszültség koztetek, akkor inkább írd meg egy SMS-ben azt, hogy "szakítani akarok veled!". Ne csokolgasd mert annál rosszabb lesz szerintem. (Tudom tapasztaltam.)
2009. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

írjátok oda hogy fiu vagy lány vagy.oké?? köszi

és köszi a válaszokat is

2009. okt. 7. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

elmondod h szted 1 f@

szfej. ennyi

2009. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az SMS-es dolgot srác írta.
2009. okt. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

sztem a csókot hagyjad......sztem nagyon sz@rul esne neki,ha szeret ,te meg éppen szakítani akarsz vele.

L

2009. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ah nem szereted mondd meg neki h te nem úgy érzel iránta hamarabb el fog felejteni. DE ne hitegesd hogy szakítok, "de am szeretlek" és ne csókolgasd. neked hogy esne úgy mégis h szakítanak veled közbe meg csokolgat meg "szeretlek"-et mond. így nem fog elfelejteni. Mondd meg neki szépen hogy: Ne haragudj xy de bennem kihúnyzak ezek az érzések jobb ha véget vetünk ennek. Nem akarlak tovább hülyíteni. kész. punktim

:S :)

2009. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nőj fel és konkrétan mondd meg neki, hogy vége. Nem kell álszentnek lenni!
2009. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
mi a f@szért nem lehet soha igazat mondani miért jó a lányoknak ha mindenféle mesét találnak ki odamész megmondod ez igy nem jó és kész ha nem tetszik neki vegyen egy kutyát
2009. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ha azt akarod hogy szenvedjen akkor ez a tuti módszer :P

16/F

2009. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!