Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy lehet buliban fiut felszedni? Csak egyéjszakás kalandot szeretnék.

Figyelt kérdés
HOgyan tudok felszedni PL. buliban olyan srácot akivel csak egyéjszakás kalandot szeretnék. Mert nem akarok komoly kapcsolatot.
2013. jún. 2. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
45%
Büdös ribanc vagy ;)
2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
azt hittem kamu, de ez még annál is súlyosabb :(
2013. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés egyszerűbb dolog van. :)

Kiszemelsz valakit. Ha épp táncol, odatáncolsz mellé, elkezdesz neki szexin vonaglani, odadörgölöd magad, ő beáll mögéd, elkezdtek táncolni, közben meg már azt érzed, hogy a hátsódba meredezik a szerszáma, és valszeg már azon jár az esze, hogy "ejj, de betenném". Ha merészebb vagy, vagy a pasi túl lassú, akkor kristályosíthatod a szándékaidat azzal, hogy mondjuk rámarkolsz a pélójára. :)

2013. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
utolsó: erről eszembe juttattál egy esetet...hasonló helyzetben voltam, csaj már a farkamat markolászta, én is szinte majd meg ujjaztam "táncolás" közepedte...smárolni meg nem akart, mert mint kiderült - neki van barátja, s nem akarja megcsalni?! ekkora egy álszent ribancot bassz@meg!%@
2013. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Te biztosan fiú voltál az "előző életedben" xd Nem gondoltam volna, hogy a lányok között is vannak ilyen beállítottságúak.


30/f

2013. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A fiatalok közt lehet konzervatívnak számítok, de szerintem a szexnek párkapcsolatban a helye, olyannal akit szeretsz.


Megb.szatni magát egy lánynak amúgy nagyon egyszerű, csak gáz.

2013. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne törődj azokkal akik ler.bancoznak!

Szerinted mért teszik? :)

Amúgy szíved joga hogy mit szeretnél, én egyáltalán nem ítélek el senkit, mert nem tudhatom mi áll amögött a dolog mögött, amit épp tenni készül, vagy már megtett. Ha t úgy érzed, hogy neked most ez kell, akkor hajrá!


Hogy hogyan szedjél fel ilyenre pasit? Van egy olyan érzésem, hogy ha ott leszel egy ilyen buliban, magadtól is rájössz! De azért nem árt ha kicsit szemezgetsz a neked tetsző pasikkal, majd ha esetleg nem venné a lapot, akár oda is mehetsz hozzá beszélgetést kezdeményezni... A többi azért gondolom menni fog. :)

Sok sikert! Ja és kár hogy nem Bp-i vagy! ;)

29/F

2013. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Béna és bamba vagy kiscsaj. Nem irigyellek.
2013. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mekkora oltás?! gecc, hatalmas!! besírok :DDD
2013. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!