Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose volt egyéjszakásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt egyéjszakásom, mármint olyan, amiben szex is lett volna. Csak olyan, h csók, tapi, stb. Mennyi az esélye, h rámjön az esküvőm előtti napon a hephajjj? Mint az Azt beszélik. -ben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
4 %
2013. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja nem vagyok eljegyezve, csak van egy komolynak mondható kapcsolatom 2 éve........
2013. máj. 18. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hagyjuk már azt a marhaságot, más az élet,

miért nálatok a nagyitól, anyun keresztül, Te is dugsz ugyan azzal?

amúgy nem ez lesz a fejedben esküvő előtt, hanem hogyan fogsz kinézni, mert erre szoktak sokan figyelni N

2013. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
épp az h anyunak volt elég sok:) nagyit nem tom..
2013. máj. 18. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak az utolsó éjszaka a rizikós.

Ha hosszú a jegyesség, a menyasszonyok ujját elkezdi szorítani a gyűrű.

2013. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem max akkor ha sokat agyalsz rajta.
2013. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igyekszek nem agyalni ezen, de egyre többször előjön.. és az a furi, h én lennék a lány..
2013. máj. 18. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! a film lényeged, hogy ugyanaz az illető dugta a nagyit, anyát, lányát, ezt mondtam, bocs, ha nem értetted

amúgy ez nincs ilyen ez nem így jön, hogy az ember ezt kitalálja az kell

az 1 éjszakások, azok jönnek, tehát előre nem tervezik a szexet, Te meg ezen agyalsz, így ez egy marhaság, amúgy ez is kortól független

annak is van előnye hátránya, van az egyik többet akar, N

2013. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaaaa, igen, igen a film:)
2013. máj. 18. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. én örültem neki, hogy nem kell már hülye randikra járnom, izgulnom, hogy milyen lesz az adott emberrel az első szex, vajon mikor fog kidobni és ilyesmi....örültem hogy férjhez megyek ahhoz a férfihoz akibe szerelmes vagyok:)


amúgy meg nehéz is lett volna az előtte való éjszakán mással lennem, mikor a férjemmel voltam:) kihasználtuk az utolsó éjszakát úgy mint csak jegyesek:)


27/N

2013. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!