Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kavarog bennem ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kavarog bennem ennyi erzes vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor szetmentunk mar. Valamiert hianyzik, de ha vele vagyok tudom hogy nem jo es nem az igazi. Most hogy itthagyott a felelem a jovotol, a jo emlekek nosztalgiaja es hianya fog el, de megis mikor vele voltam nem ereztem boldognak magam. Ilyenkor mi van?jobb hogy vege egy ilyen kusza kapcsolatnak?voltatok mar hasonlo helyzetben?
2013. máj. 31. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Se vele se nélküle kapcsolat?Ha nem vagy boldog amikor vele vagy,akkor valószínû,csak a 'megszokás' hiányzik csak amikor külön vagytok.Nekem is volt ilyen...de a külön utakat választottam,és most a jelenlegi párommal boldog vagyok.Csak az igazit kellett megtalálnom...és szerintem neked is...
2013. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, hogy vége, főleg, hogy nem voltál boldog a kapcsolatban. Én elég érzelmi beállítottságú ember vagyok, mégis azt mondom, hogy érzések jönnek-mennek. Valószínű azt a hiányt éled meg, hogy egyedül maradtál. A legjobb gyógyszer erre, hogy foglald el magad akármi el, ami kikapcsol, amiben jól érzed magad.
2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok,nekünk van egy 6 hónapos babánk is.Én még nagyon szeretem őt,és ami furcsa ő is szeret,de nem tudunk együtt élni.

Hány évesek vagytok?

Az első válaszoló jól írta,se veled se nélküled.

2013. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En 25 o 42
2013. máj. 31. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem fiatalabbak vagytok.

Ha nem szereted könnyű lesz tovább lépni,csak idő kell.

2013. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!