Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ösztöndíjat nyert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ösztöndíjat nyert és külföldre utazik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élünk, 1,5 éve nagyon szeretjük egymást veszekedni is elég keveset veszekszünk.. a kapcsolatunk előtt is barátok voltunk, tehát ismerjük egymást mint a rossz pénzt! Mint kiderült Ösztöndíjat nyert Külföldre ( a világ másik oldalára.., nyelvtanulás céljából) 1 tanévre! Ez hatalmas lehetőségeket jelent számára, és tudom hogy nem hátráltathatom benne de nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mit tegyek..! Talán nem sok a másfél év együtt lét de rengeteg dolgot átéltünk együtt.. talán még többet is mint kellett volna! Elég féltékeny és kételkedő típus vagyok sajnos, negatív dolgokat vágtam a fejéhez ( ami miatt nagyon szégyellem magamat) mi szerint eldob magától stbstb..A válasza az volt hogy nagyon szeret neki is rossz lesz DE! hisz a kapcsolatunkban és sajnálja hogy én nem így vélekedek! Nagyon félek ettől a kb 10hónaptól, ez idő alatt 2x jöhet haza..! Mit tegyek? Vajon kibírja a kapcsolatunk? Tele vagyok kételyekkel

2013. máj. 29. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretitek egymást, elméletben ez sem lehetne akadály, persze tudom, hogy rossz, meg minden, de légy türelmes...


Ja és próbálj bízni benne, bár szerintem ezt már magadtól is tudod.

2013. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: kicsi az esélye, hogy kibírja a kapcsolat, de az élet ilyen, ez van. Ő elmegy, élitek tovább az életeteket, és ha visszajön, és még mindketten így gondoljátok, akkor megpróbáljátok elölről. Úgy értem, újrakezdeni, nem pedig folytatni, mert egy év alatt sokat fogtok változni.
2013. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2. Nak igaza van: kb 5% hogy tulveszeli a kapcsolatotok.....elso dolga lesz azhogy ha kimegy, akkor tobb honap szexnelkuliseg utan megcsaljon.....hidd el, hiaba mondja hogy szeret, akkor is ez lesz....javaslom keress mast....en ezt tennem a helyedbe, hiaba szereted, es hiaba szeret (elvileg) o is......hidd el, meg fog csalni, es meg csak a szemere sem lehet vetni....a ferfiak ilyenek, tobb honap utan, egy kis csabitas is eleg hozza a noi oldalrol es felrelep......


Es nem megbantani akarlak ezzel, csak proballak elore megovni a csalodastol...sajnalom :(


L

2013. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mód rá, hogy Te is kimenj tanulni/dolgozni - vagy meglátogasd?
2013. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá.. Kínába utazik nyelvet tanulni! D
2013. máj. 29. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat ismerek egy part, akinek szinten a fiu tagja utazott kulfoldre......folyamatosan, amig kint volt, csalta szerencsetlen baratnojet aki itthonvolt, es varta szeretettel....a srac ugy jott haza, mintha mi sem tortent volna....


Es ez tenyleg igaz sztori

2013. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék kiakadni, ha a barátnőm egy év távollét alatt megcsalna. Biztosan van, aki kibírja, de ő egy hős, és nem az átlag. Nagy hiba egy hős teljesítményét várni mindenkitől!


Alapvetően egy párkapcsolat ne szóljon birtoklásról, ha el kell engedni, akkor el kell engedni. Egy párkapcsolat ne szóljon már örömmentes pórázról! Én képtelen lennék azt mondani valakinek, akit szeretek, hogy bár most egymásnak nem nyújthatunk semmiféle örömet, de megtiltom, hogy ezt mástól megkaphassa.


Ha letelik az egy év, és még mindig megvan köztetek a vonzalom és a vágy, akkor el lehet kezdeni egy új kapcsolatot, és van is értelme, mert ha egy év alatt sem aludt ki a parázs, akkor nem egyhamar fog. De ettől még eszedbe se jusson fogadalmakat kötni, hogy megvárod "étlen szomjan", mert abból csak bukta lehet.


Egy évet várni azzal jár, hogy ugyanazt már képtelenség lesz visszaállítani, mert egyikőtök sem lesz ugyanaz az ember, mindketten egy év tapasztalattal lesztek többek, amit nem együtt szereztetek. Engedd el szépen, de el ne felejtsd, aztán egy év múlva, ha mindketten úgy gondoljátok, elmentek kávézni egyet. A többit meg majd hozza az élet.

2013. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!