Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fogszabályzóval lehet külföldr...

Fogszabályzóval lehet külföldre ösztöndíjat nyerni?

Figyelt kérdés
Úgy értem jelenthet-e ez valami problémát majd külföldön, vagy hogy lehet az orvoshoz járást megoldani ?
2012. febr. 29. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem magadnak kell kifizetned a fogszabályzót, külföldön sok helyen elég drága az egészségügy és nekem is volt fogszabályzóm tudom, hogy vannak vele balesetek plusz az állítások... de a biztonság kedvéért még érdeklődj utána :)
2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

már miért ne lehetne, nem azt nézik, hogy mi van a szádban:D (bocsi először azt hittem, hogy ez egy totál poén kérdés)


am orvoshoz járás is országtól függ, Skóciában nekem ingyenes az orvos, fogorvosról nemtok, de mivel amúgyis kb félévente hazajárok, otthon lecsekkoltatom. a sürgősségi dolgokat (pl baleset a fogszabályzóval) amúgyis ellátják vagy a GP-nél vagy az ambulancián. de senki sem fog utánad rohangálni és ingyenes fogszabályzócserét hozzádvágni. am van ilyen papír is amit ki lehet tölteni meg beküldöd az NHS-hez h diák vagy v minimálbéres és akkor visszafizetik/olcsóbb a fizetős egészségügyi ellátás (pl fogorvos). meg nálunk az egyetemen lehet jelentkezni a fogorvosi tanszékre h ingyenesen mindennel ellátnak, ha aláírsz egy papírt h közben 3-4-5 fogorvostan hallgató is ott lehet és asszisztálhat az előadónak (fogorvosnak). szal van pár megoldás, de gondolom országfüggő a dolog :)

2012. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!