Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van vki, akinek vissza kellett...

Van vki, akinek vissza kellett fizetnie az Erasmus ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy milyen gyakori, hogy vissza kell fizetni a teljes ösztöndíj összeget, mert pl. nem teljesítettem a szerződéseben előírt min. 15 kreditet? Brüsszelbe megyek szeptembertől, és előreláthatólag 7 tárgyam lesz 21 kredittel.

Másik kérdés, hogy csak nálunk ilyen nehéz elfogadtatni a tárgyakat, vagy más is szenved/ett ezzel? Ugyanolyan szakra, szakirányra megyek, és mégis elenyésző az eggyezés. Nagy részét csak külföldön teljesített tárgyként tudom elfogadtatni, és a kinti 7 mellé min. 5 vizsgám lesz itthon is, ha nem akarok csúszni. Egy kicsit kiábrándító...


2011. jún. 16. 22:57
 1/1 anonim válasza:
Ez nagyon jó kérdés engem is érdekelne :) nekem nem nehéz elfogadtatni a tárgyakat, csak meg kéne csinálnom itt mindent, még 4 van, sztem 1-et hanyagolni fogok
2011. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!