Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ösztöndíjat szeretnék, de hogyan?

Ösztöndíjat szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék ösztöndíjat az USA-ba, vagy az Egyesült Királyságba. Majdnem kitűnő a bizonyítványom, van felsőfokú nyelvvizsgám németből, és angolból most fogok menni vizsgázni. Végzős vagyok. Van még lehetőségem középiskolai programra? Olyanra, ami nem milliós tétel?
2011. ápr. 5. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen világos a kérdésed, mert irod hogy végzös vagy de a közepiskolai programrol erdeklödesz.

Angliaban ha ösztöndijas vagy akor általaba bele foglalja a tandijmenteséget.

Amerikaban jelenleg birsz pályázni sport ösztöndijra,

még ha jo emlekszem Fulbright ösztöndijra.

Én az egyetemi ösztöndijakra gondoltam.

2011. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetemről mehetsz az első év után fél évre külföldre pl Erasmus programmal. Ha nyelvi szakra mész, ott vannak külön pályázati lehetőségek is. De járhatsz normál képzésben is külföldi egyetemre, persze fizetni kell érte. És van a nyári egyetem, ahová bárki mehet ingyen (tudtommal).
2011. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bármilyen ösztöndíj jó lenne, csak ne kerüljön sokba. Anyagilag nem vagyunk eleresztve.
2011. ápr. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!