Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy emberbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy emberbe, aki hamarosan külföldre fog költözni, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sajnos rosszkor robbant az életembe szerelem, aki iránt ezt érzem, nem tudja, hogy ennyire kötődöm hozzá, de megvan a kölcsönös vonzalom. Viszont szeptemberben külföldre fog költözni, így semmi értelme elkezdeni egy kapcsolatot. Mit tegyek? Hogyan felejtsem el? Hogyan lépjek ezen túl? :(

2013. máj. 26. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi időre megy ki?Ő is így érez. Ha csak ideiglenes akkor skypozzatok sokat,és ha hazajön,nem lesz akadály(feltételezem)
2013. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez kérdés akart lenni bocsi,h ő is ezt érzi? Mert ha nem,sztem max akkor felejtős.
2013. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy tűnik, hogy igen, ő is hasonlóan érez. Fél évre.
2013. máj. 27. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tartjátok majd ugyanúgy a kapcsolatot akkor szerintem kibírható,bár attól is függ,hogy mennyi idősek vagytok.
2013. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20, 23... És én is remélem, hogy születik valami megoldás erre :) Köszi szépen! :)
2013. máj. 27. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetetlen. Sok sikert!:)
2013. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Nagyon kedvesek vagytok! :)
2013. máj. 28. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!