Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az exem barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az exem barátnőjébe. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Na most ez az egész nagyon bonyolult. Van barátom és mégis beleszerettem az exem barátnőjébe, aki véleménye szerint, szerelmes belém, az exembe, és a jelenlegi páromba is.


Ilyenkor mi a teendő?


2013. máj. 23. 12:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Na jól van. Akkor ki a fiú,ki a lány,és ki kibe szeretett bele? Kamunevekkel is ábrázolhatod.
2013. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
kicsit érthetőbben?
2013. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Na ezt én is meg kérdezném hogy kik ki csoda akkor most ?!
2013. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az Éjjel-nappal Budapest következő epizódja.
2013. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kamunevekkel leírom.


Én: Enikő

Az exem: Béla

A exem barátnője: Regina

A barátom: László


Na most én beleszerettem, Reginába (bi vagyok),aki Béla barátnője, aki az exem, miközben Lászlóval járok.

De Regina azt mondja, hogy szerelmes belém, Bélába és Lászlóba is. Ilyenkor mi van? Annyira tanácstalan vagyok. És egyben féltékeny vagyok még a saját barátomra is, hogy Regina őt is szereti.

2013. máj. 23. 12:07
 6/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem egészen érthető a szitu!!:) Te lány vagy vagy fiú?? Amúgy:)
2013. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

én 21 vagyok

Regi: 20

Béla: 22

László: 22

2013. máj. 23. 12:08
 8/25 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és biszexuális.
2013. máj. 23. 12:09
 9/25 anonim ***** válasza:
Jézusom :D ilyen is van??
2013. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hú basszus. Mi lenne,ha 2 hétre elvágnátok minden kommunikációt? Legalább kicsit tisztázódnának a viszonyok. És arra nem vagy féltékeny,hogy a mostani pasidba is szerelmes?
2013. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!