Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az exem barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az exem barátnőjébe. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Na most ez az egész nagyon bonyolult. Van barátom és mégis beleszerettem az exem barátnőjébe, aki véleménye szerint, szerelmes belém, az exembe, és a jelenlegi páromba is.


Ilyenkor mi a teendő?


2013. máj. 23. 12:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem...

Nem értem miért kell poénkodni, nem tehetek erről az egész helyzetről és tudtommal azért van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel.

2013. máj. 23. 12:16
 22/25 anonim ***** válasza:
Bocs, de olyan abszurd ez a helyzet, hogy erre szerintem senki nem tud egy épkézláb ötlettel előállni. Szinte már-már nevetséges helyzet, legalább is egy kívülállónak. Persze, elhiszem neked rossz, de tényleg gőzöm nincs mi lenne erre a megoldás. De ha mondjuk megfilmesítitek a sztorit, lehet meggazdagodtok belőle:D
2013. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kezdek inkább másik életet. Föladom a munkám, elköltözöm stb. Én nem akarom már ezt az egészet. :(
2013. máj. 23. 12:21
 24/25 anonim ***** válasza:

az új élettől mi fog megoldódni? semmi

ez a helyzet máskor is előfordulhat

bi vagy, hát a szexben tudod csak kiélni, ezt a barátoddal beszéld meg, hát ha segít + 1 lány, bár Te ismered magadat N

2013. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Csak pont az a bajom, hogy én a szex közben nem akarok osztozni senkin. Se a lányon, se a barátomon.
2013. máj. 23. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!