Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált csak? Elsőre lefeküdtem vele és beleszerettem!

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel 8 évig osztálytársak voltunk és az utóbbi 1 évben nagyon jó lett a viszonyunk.Egy csomót buliztunk meg lógtunk együtt és egy társaságban. Sokkal jobban megkedveltem,mint általánosban. Egyszer egy bulin elkezdtünk csókolózgatni.Másnap azt hittem,hogy csak a pia miatt volt,de aztán több ilyen alkalom is lett és józanul is. Aztán rájöttem,hogy tetszik egy kicsit és vonzódom hozzá. Komolyabb kapcsolatot nem szerettem volna vele,mert ő nem ilyen kapcsolat - ember típus..mindenkinél csak ARRA megy.. de először jó ötletnek tűnt,mert ő is vonzódik hozzám és én is hozzá..de a múltkor lefeküdtem vele. De azóta alig beszélünk és akkor úgy voltam vele,hogy nem jelent semmit,de azóta kezdek úgymondd kötődni hozá..nem mondom,h szerelmes vagyok belé,de valamit érzek iránta és egyáltalán nem közömbös. Nekem ez volt az első..és most nem tudom hogyan tovább..szeretnék vele összejönni,de nemtudom,hogy mondjam? egyszer már szóba került és aztmondta,h majd ahogy alakul..nagyon félek,hogy csak kihasznált..most mit tegyek?
2013. máj. 16. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
nekem ez volt az első..
2013. máj. 16. 20:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok
2013. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is ott voltál...kettőn állt a vásár. Csakhát első volt. Ez nem jó :(
2013. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
17/L
2013. máj. 16. 20:41
 5/9 anonim ***** válasza:
ugy kell neki, turos peti XD LOL ennyi kreten embert
2013. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok, magadnak köszönheted.

1. Tökéletesen tudtad, hogy "arra" megy, és ennek tudatában feküdtél össze vele.

2. Azért kezdtél most el érezni iránta, mert sérti az egodat az, hogy megkettyintett, aztán lepattintott. Szánalmas, hogy léteznek csajok, akikből ki lehet sajtolni valamiféle kötődést ezzel a módszerrel.


==> Edd meg, amit főztél!

2013. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
világos!
2013. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban, hogy vele nincs értelme komoly kapcsolatba kezdeni.


Ez különben sem szerelem, csak a szex miatt gondolod, hogy kötődsz hozzá. És valamilyen szinten mindig is fogsz, mert ő volt az első. Ezért mondják, hogy ez meghatározó az ember életében. Ez van, most már ezzel kell együtt élni.

2013. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, ha mnem akar akkor egyerételműen felejtsd el, megbaxott és kész ennyi.

f19

2013. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!